اینستاگرام از مرز 300 میلیون کاربر فعال در ماه گذشت

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

فیسبوک با خرید شبکه اجتماعی اینستاگرام Instagram توانست موفقیت دیگری را در کارنامۀ خود ثبت کند.
به‌تازگی براساس گزارشی که توسط اینستاگرام منتشر شده است تعداد کاربران این شبکه اجتماعیِ اشتراک گذاری عکس از مرز 300 میلیون نفر گذشت و توانست شبکه اجتماعی توییتر را پشت سر بگذارد؛ کاربران فعال توییتر 284 میلیون نفر در ماه است.
instagram
همچنین اینستاگرام از لینکدین نیز فعال‌تر است چرا که با وجود اینکه کاربران لینکدین 331 میلیون نفر اعلام شده است اما این آمار مربوط به کاربران فعال نیست.

آمار اعلام شده بسیار جالب و شگفت‌آور است چرا که اینستاگرام تنها در طول مدت 9 ماه پنجاه درصد رشد کرده است. آمارها نشان می‌دهد که نزدیک به 70 میلیون عکس در روز در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود.

فیسبوک در حال حاضر بیش‌از 1/35 میلیارد کاربر دارد، این درحالی است که سه اپلیکیشن متعلق به فیسبوک به‌صورت جداگانه اینستاگرام Instagram 300 میلیون، واتس‌اپ WhatsApp 600 میلیون و پیام‌رسان فیسبوک Facebook Messenger 600 میلیون کاربر دارند.

اما از همۀ این آمار و ارقام می‌توان این نتیجه‌گیری را کرد:
اگر شما صاحب کسب‌و‌کار هستید یا به‌فکر راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار جدید هستید، حتماً اینستاگرام را در برنامه‌های بازاریابی خود قرار دهید و از این کانال برای ارتباط با مخاطبین خود استفاده کنید.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0