اینستاگرام با قابلیت جدیدش اعلام جنگ با اسنپ چث (snap chat) می‌کند.

زمان مطالعه 2 دقیقه5.0K۰

پلتفرم به اشتراک گزاری عکس و فیلم شرکت فیس‌بوک یا همان اینستاگرام، کانال ویدئویی خود را که بر اساس اتفاقاتی که در جریان است را معرفی کرد. این قابلیت با توجه به یک الگوریتم به کاربران بر اساس سلایق آنان ویدئوهایی از اتفاقات در جریان در قسمت ” Explore ” نمایش می‌دهد.
شبکه اجتماعی اینستگرام این کار را بر اساس پست‌هایی که کاربران آن‌ها را ” لایک ” کرده‌اند و یا صفحاتی که آنان دنبال می‌کنند انجام می‌دهد.
این ویدئوها دسته‌بندی‌شده‌اند و شما با کلیک کردن روی یکی از آن‌ها قادر به تماشای عکس یا فیلم‌هایی هستید که کاملاً مرتبط با همان موضوع و صرفاً درباره آن است.
instagram-explore-htc-10
و در ماه های اخیر اینستگرام قابلیت جدید خود را به نام “Stories” (داستان‌ها) منتشر کرد. این قابلیت به کاربران این امکان را می‌دهد که ویدئوهای ۱۰ ثانیه‌ای و عکس‌هایی را به اشتراک بگذارند که پس از ۲۴ ساعت به‌صورت خودکار از روی اینستگرام حذف می‌شوند. جالب اینجاست که مدیرعامل اینستگرام ، کوین سیستروم اعلام کرد که ارزش معنوی این قابلیت کاملاً متعلق به اسنپ چت است.
watch-instagram-stories-gif
فیس‌بوک از فرمت “فیلترهای زنده” مشابه با فیلترهای اسنپ چت نیز استفاده می‌کند، که در دوران المپیک بسیار محبوب شده‌اند.

نویسنده میهمان: پدرام سروش

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/ZLv4s

257 نوشته
مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند