اینفوگرافیک برای اینفوگرافیک : ابزاری برای موفقیت در بازاریابی محتوا

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

بازایابی در دهه اخیر به لطف دستگاه‌ها و ابزارهای دیجیتال و البته خلق شبکه‌های اجتماعی از حوزه آفلاین به سمت بازاریابی آنلاین Online Marketing و بازاریابی دیجیتال Digital Marketing گسترش یافته است.

این روزها یکی از واژه‌هایی که در گپ‌و‌گفت با فعالان بازاریابی بسیار شنیده می‌شود دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing است؛ خوشبختانه در ایران هم شرکت‌ها و سازمان‌ها کم‌و‌بیش به سمت بازاریابی دیجیتال در حال حرکت هستند و نمود آن هم ایجاد موقعیت شغلی و استخدامی با نام‌های مدیر بازاریابی دیجیتال یا کارشناس بازاریابی دیجیتال یا مدیر شبکه‌های اجتماعی در برخی از آنها است.

اما یکی از مهمترین موضوعات در دیجیتال مارکتینگ تولید محتوای مناسب و خلاقانه برای این نوع فضاهاست که به آن بازاریابی محتوا Content Marketing می‌گویند. در فضای دیجیتال لزوم تولید محتوای مناسب با نیاز کاربر از اصلی‌ترین عوامل در موفقیت بازاریابی دیجیتال است.

با توجه به وجود داده‌های متنوع در محتوا، نیاز به استفاده از ابزاری که بتواند این داده‌ها را به شکلی خوانا و جذاب به مخاطب ارائه دهد ضروری است. اینفوگرافیک Infographic یا داده‌نما از اثرگذارترین ابزارهای قابل استفاده در بازاریابی محتوا است. اینفوگرافیک می‌تواند حجم زیادی از محتوا را در کوتاه‌مدت و با ظاهری جذاب به ذهن مخاطب مخابره کند.

در اینفوگرافیک پیش‌رو، داده‌های جالبی در مورد علت اثرگذار بودن این ابزار تولید محتوا ارائه خواهد شد:
013

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0
بیشتر بخوانید:  هدف‌گذاری اصولی برای موفقیت کمپین آنلاین مارکتینگ