این رستوران به افراد واکسینه سرویس نمی‌دهد

رستوران ایتالیایی | این رستوران به افراد واکسینه سرویس نمی‌دهد | آیمارکتور

یک رستوران ایتالیایی در کالیفرنیا که از سال گذشته در برابر اجبار به استفاده از ماسک مقاومت نشان داده، اکنون متعهد شده که فقط به افرادی سرویس خواهد داد که واکسن نزده اند.

رستوران «Pasta E Vino» بر روی درب ورودی خود یادداشتی بدین شرح را نصب کرده است: «دریافت گواهی واکسیناسیون لازم و ضروری است.» مشخص نیست که از کی تا حالا این تابلو نصب شده یا چه چیزی می‌تواند عدم دریافت واکسن مدرنا، فایزر یا جانسون اند جانسون را تاییر کند. به دنبال این اقدام، صاحبان رستوران را «دیکتاتور‌های کوچک» خوانده و پوشش خبری توسط روزنامه لس آنجلس تایمز باعث شد تا مورد تهدید قرار بگیرند. در ادامه این رستوران ایتالیایی در صفحه فیسبوک خود داعیه دفاع از آزادی آمریکایی را مطرح کرد.

در حالی که ظهور نوع دلتا کووید-19 باعث شده تا بسیاری از کسب و کار‌ها و مصرف کنندگان با احتیاط پیش بروند اما به تازگی تابلویی نصب شده که می‌گوید از مشتریان درخواست دریافت گواهی عدم واکسیناسیون خواهد کرد.

رستوران ایتالیایی : کمپین ضد ماسک !

در ماه مه سال 2020، رستوران در قالب یک کمپین ضد ماسک دست به صدور بیانیه ای زد که بر اساس ان، مشتریانی که می‌خواهند داخل رستوران غذا بخورند باید هنگام نشستن پشت میز ماسک خود را از روی صورت بردارند.

رستوران ایتالیایی | این رستوران به افراد واکسینه سرویس نمی‌دهد | آیمارکتور

بنابراین برای این که قضیه روشن شود، باید بگوییم که اگر برای صرف غذا به رستوران می‌روید و می‌خواهید ماسک بزنید، باید هنگام نشستن آن را از روی صورت بردارید. اگر در انتظار برای خالی شدن میز ماسک زده اید، از شما درخواست می‌شود تا بیرون از رستوران منتظر بمانید.

ایالت کالیفرنیا در اکتبر سال 2020 مورد توجه قرار گرفت و اداره کنترل مشروبات الکلی کالیفرنیا، این رستوران را به عدم رعایت قوانین و مقررات متهم کرد. مجوز مصرف مشروبات الکلی با وجود رسیدگی به دعوا در دادگاه، همچنان فعال است.

بیشتر بخوانید : دیجیتال مارکتینگ یا تبلیغات دیجیتال چیست ؟

این تهدید چند روز پس از آن شکل گرفت که رستوران در راستای ادای احترام به فیلم پدرخوانده تابلویی با این مضمون را بر روی در نصب کرد: «ماسک را زمین بگذار، کانولی را از روی میز بردار.». کانولی نام یک نوع دسر ایتالیایی است که ریشه در جزیره «سیسیلی» دارد.

منبع : www.news.yahoo.com