آیا هنوز بازاریابی ایمیل برای خرده‌فروشان یک عامل برنده محسوب می‌شود؟

زمان مطالعه 2 دقیقه3.3K۰

میزان سفارش از طریق ایمیل و به دنبال آن میزان درآمد از هر ایمیل پایین آمده‌اند.

با توجه به گزارش سرویس بازاریابی Experian در سه‌ماهه‌ی دوم (Q2) سال ۲۰۱۵ میزان ایمیل‌های ارسال‌شده در ارتباط با کسب‌وکارهای کوچک در شبکه‌ خود بسیار پایین بودند.
درحالی‌که در فاصله بین سه ماه دوم (Q2) سال ۲۰۱۴ تا سه ماه دوم(Q2) 2015 میزان مواردی چون نرخ کلیک و کلیک جهت باز کردن با افزایش روبرو شد ولی در کل میزان کلیک کلی روی مطالبی خاص با کاهش روبرو شد.
195543
درآمد هر ایمیل ۱۴.۹ درصد و میزان سفارش از طریق بازاریابی ایمیل ۱۱.۸ درصد کاهش داشته است.
بااین‌وجود منابع دیگری نیز گزارش داده‌اند که بین Q2 2014 تا Q2 2015 درآمد خرده‌فروشان از طریق بازاریابی ایمیل با افزایش مواجه بوده است.

سرویس اطلاعاتی MarketLive گزارش داد که سهم درآمد تجارت‌های کوچک از راه ایمیل در آمریکا امسال نسبت به سال قبل از ۱۴.۱ درصد به ۱۴.۵ درصد افزایش داشته است، این در حالی است که داده‌های گرفته‌شده از آژانس خبری Custora خلاف این موضوع را بیان می‌کند و به کاهش نرخ معاملات از طریق ایمیل اشاره دارد.
مطابق با پلت‌فرم ارائه‌شده از سوی Custora در سه‌ماهه‌ی اول (Q1) سال ۲۰۱۴ سهم معاملات از طریق حساب‌های کاربری ۱۷.۸ درصد بوده است که تا سه‌ماهه‌ی دوم (Q2) 2014 دچار افت شده است البته پس‌ازاین بازه‌ی زمانی، به دلیل حجم تبلیغات انجام‌شده در تعطیلات این نرخ دوباره افزایش پیدا کرد.

اما در سال ۲۰۱۵ در سه‌ماهه‌ی نخست سال، همان‌گونه که در جدول نیز مشاهده می‌کنید، این میزان نسبت به قبل کاهش پیداکرده و کماکان هم روند نزولی دارد.
195153

لینک کوتاه
http://bit.ly/2LfGmky

787 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند