بستن

بازدید ماهانه یوتیوب از ۱٫۵ میلیارد عبور کرد

MW-FG721_youtub_20170227164424_ZH

تعداد بازدید ماهانه یوتیوب (YouTube) طبق اعلام این شرکت در وبلاگ رسمی خود از عدد ۱.۵ میلیارد عبور کرده است.

وب‌سایت یوتیوب (YouTube) معمولاً نقاط عطف مربوط به بازدید و تعداد ویدئوها را در وبلاگ رسمی خود اعلام می‌کند. طبق جدیدترین آمار، بازدید ماهانه یوتیوب از مرز ۱.۵ میلیارد گذشته است. این رقم برابر با ۲۰ درصد از کل جمعیت کره زمین است. هرکدام از این افراد، روزانه به‌طور متوسط یک ساعت یوتیوب را از طریق گوشی‌های موبایل خود تماشا می‌کنند.

سوزان وویچیتسکی (Susan Wojcicki) مدیرعامل یوتیوب اعلام کرد که این رقم تنها مربوط به سرویس رایگان و استاندارد وب‌سایت است. سرویس‌های دیگری مثل یوتیوب رد (YouTube Red) هم که فیلم و سریال نشان می‌دهد، ماهانه نیم میلیارد بازدیدکننده دارد. این وب‌سایت قصد دارد که به‌زودی از پروژه‌های دیگری هم برای افزایش میزان بازدیدکننده‌ ماهانه و تعداد ویدیو‌ها، پرده‌برداری کند.

علاوه بر این، زیرساخت یوتیوب هم به‌روزرسانی شده است؛ طبق خبر منتشر شده، این وب‌سایت همخوانی بهتری با رزولوشن‌های مختلف و جدید در نمایشگر گوشی‌های موبایل و مانیتورها خواهد داشت.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
آپارات و یوتیوب را باید رقیب قدرتمند نوشتن مقاله و متن‌های نوشتاری بدانیم. روش‌های سنتی
آمارهایی که مخاطبان شبکه‌های اجتماعی را نشان می‌دهد در حال تغییر هستند. شبکه‌های اجتماعی قدیمی‌تر
اگر ترندهای جدید در حوزه دیجیتال مارکتینگ را دنبال می‌کنید باید بگویم که حرکت این
برچسب : آمار وب سایتبازاریابی ویدئویرقابت آپارات و یوتیوبرقیب یوتیوبوب سایت آپاراتوب سایت های برتروب سایت یوتیوبویدئو مارکتینگیوتیوب
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
کمپین اینستاگرام با محتوای ایجاد شده توسط کاربر یا اصطلاحا…