هات داگ‌های خوشمزه برای بازندگان سوپربول Super Bowl

بازندگان سوپربول
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کمپین آژانس تبلیغاتی «Red Tettemer O’Connell + Partners» به بازندگان سوپربول (Super Bowl) که غمگین و ناراحت هستند در راستای حمایت عاطفی از آن‌ها، هات داگ رایگان هدیه می‌دهد. یک تولید کننده سوسیس و کالباس در آمریکا به نام «Dietz & Watson» به بازندگان غمگین و ناراحت Super Bowl یک هات داگ رایگان حمایتی هدیه می‌دهد.

باخت ناراحت کننده است و هیچ چیز به اندازه شکست تیم محبوب فوتبال در روز یک شنبه و روز برگزاری بازی بزرگ Super Bowl نمی‌تواند دل هواداران را به درد آورد. در ادامه شاید یک ساندویچ هات داگ رایگان بتواند نقشی مفید و موثر در حمایت عاطفی از طرفداران تیم بازنده را بازی کند. بنابراین Diet & WASTON با همکاری آژانس تبلیغاتی «Red Tetemer O’Connell + Partners» یا همان «RTO+P» در صدد است تا امسال کمپینی خاص را در مسیر حمایت از بازندگان سوپربول Super Bowl برگزار نماید.

این تولید کننده سوسیس‌های پنیری در قالب یک طرح جذاب و هیجان انگیز از کاربران می‌خواهد تا با ارسال توییت #DietzSupportDogs و #giveaway و در ادامه دریافت اتوماتیک یک لینک مشخص، تا زمانی که موجودی هات داگ‌ها به پایان نرسیده، به طور کاملا رایگان دو ساندویچ هات داگ گرم و آرامش بخش را مستقیما جلوی درب خانه خود تحویل بگیرند.

این کمپین با ترکیب چندین مولفه دیجیتال و فیزیکی، در سطح ملی و در سراسر شبکه‌های اجتماعی اجرا خواهد شد و کانون توجه آن، یک سری بازار‌های منتخب از جمله فیلادلفیا، لس آنجلس و سینسیناتی است. در سال‌های قبل، میان وعده‌های آجیلی تحت عنوان «Dietz Nuts» از سوی همین برند به طرفداران بازی بزرگ داده شد.

لورن آنی، معاون استراتژی برند در Dietz & Watson، در اظهار نظری گفت: «از نگاه ما، این واقعیت که ابتکار فوق بعد از Super Bowl انجام می‌شود، آن را بسیار منحصر به فرد خواهد کرد. در حالی که اکثر برند‌های بزرگ پیش و در طول بازی پول خرج می‌کنند، ما تصمیم گرفته ایم تا بر روی عواقب بازی تمرکز کرده و به طرفداران بازندگان سوپربول که فردای آن روز به عشق و حمایت بیشتری نیاز دارند، محبت کنیم.»

در پی انجام یک سری تحقیقات گسترده مشخص شد که کار زیادی در مورد تیم بازنده در Super Bowl یا هوادارانش انجام نمی‌شود. ایده حمایت عاطفی از خانواده هوادارانی که به تازگی یکی از بزرگ ترین شکست‌ها در دنیای ورزش را تجربه کرده اند، ایده ای عالی برای هر برندی به نظر می‌رسد که قصد دارد دل طرفدارانش را به دست آورد. در چند سال گذشته، این مساله برای همه چالش برانگیز بوده است. امروز دیگر می‌توان روز کسی را با اهدای یک ساندویچ هات داگ رایگان به او روشن کرد.

منبع: www.lbbonline.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0