بالاخره یک پروموشن خوب از اپراتور تلفن همراه !

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

بعد از سال‌ها و پروموشن‌های مختلف از اپراتورهای تلفن همراه در ایران بالاخره یکی از اپراتورها نیاز مخاطب را شناخت.
سومین اپراتور تلفن همراه ( رایتل ) که شاید بهترین و طلایی‌ترین فرصت خود را برای انحصاری شدن در ارائه نسل سوم سیم کارت‌های 3G به راحتی از دست داد، گویا از شکست تجربه کسب کرده و این‌بار هوشمندانه‌تر وارد رقابت با همتایان خود شده است.
قبل از معرفی کمپین تبلیغاتی رایتل، یک نگاه اجمالی به روند تبلیغات و پروموشن‌های گذشته اپراتورهای تلفن همراه می‌اندازیم:
– کاهش قیمت سیم کارت اعتباری (‌ در صورتی که می‌بایست درآمد شرکت‌های مخابراتی از مکالمه و اینترنت باشد تا فروش محصول سیم کارت )
– اعتبار مکالمه ( 2000 تومان شارژ ) به ازای قیمت سیم کارت پنج هزار تومانی
– سیم کارت هدیه
– سیم کارت دانشجویی !!! (‌ این پروموشن عجیب را که هر دو اپراتور تلفن همراه اول و سوم نیز اجرا کردند‌)
– مکالمه رایگان در شب
– ارزان ترین گوشی‌های بازار به انضمام یک سیم کارت اعتباری
– بسیاری پروموشن‌های دیگر
تبلیغات اپراتو تلفن همراه
ولی این‌بار رایتل با معرفی یک پروموشن متناسب با شرکت‌های خدماتی آنهم در زمینه مخابرایت وارتباطات، بهترین پروموشن تاریخ ارتباطات ایران تا به این لحظه را معرفی کرده است :
درست است ! مکالمه رایگان به مدت 6 ماه.
کمپین « من هجده سال دارم » به مدت شش ماه خدمات رایگان (6 ماه اینترنت، تماس صوتی و پیامک رایگان فقط برای 18ساله‌ها) را بعنوان هدیه 18 سالگی به متقاضیان سیم کارت اهدا می‌کند.
مگر نه اینکه بهترین راه برای جلب مشتری، استقاده از نسخه، خدمات، نمونه محصول رایگان است. ولی شرکت‌های مخابراتی ما عجیب‌ترین و سخت‌ترین راه‌ها و هزینه‌های هنگفت تبلیغات را تا به امروز متقبل شدند ولی حاضر نشدند در ساعات روزمره مشتریان خود را از خدمات رایگانشان بهره‌مند کنند.
این موضوع حتما بررسی کنید! محصول ویا خدمات درخور مشتری را مدت قابل قبولی به صورت رایگان ارائه دهید و در پایان زمان استفاده و در صورت رضایت‌مندی مخاطبین هدف این موضوع را تحلیل کنید و این نتیجه خواهید رسید که یکی از مبلغان شما (‌تبلیغات کلامی – دهان به دهان WOM) و مشتریان وفادار Royalty شما همان‌ افراد هستند.
هدیه هجده سالگی رایتل اپراتور تلفن همراه سوم
امیدوارم پروموشن هدیه 18 سالگی رایتل، مدل خوبی برای بررسی و تحقیق (Case Study) دیگر کسب و کارهای مشابه باشد که همیشه بدست آوردن مشتری را وابسته به تبلیغات پرخرج و خارق‌العاده میدانند، در صورتی که در بسیاری از مواقع گسترش دایره مشتریان بسیار ساده‌تر و مقرون به صرفه‌تر است.
با توجه به قوانین کشور، سیم کارت هدیه هجده سالگی رایتل می‌تواند اولین دارایی باشد که بنام مخاطب ثبت می‌شود و از طرفی امیدوارم مشترکان این کمپین پس از اتمام دوره رایگان به حال خود رها نشوند و در پایان اعتبار رایگان با یک پروموشن دیگر درگیر خدمات رایتل ( Customer Engagement ) شوند.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0