بستن
بازاریابی

کمپین بانک آینده : پول رفته به جيب بر ميگرده

ایران کارت بانک آینده

بانک آینده بعد از فراز و نشیب‌های بسیاری که در پیدا کردن جایگاه بانکی خود در چند سال اخیر داشته، گویا بالاخره به حالت متعادلی رسیده تا بتواند با راه‌اندازی خدماتی نوین و متمایز خود را از دیگر رقیبان بانکی خود جلو بیاندازد.
3-11-2015-12-11-14-AM
بانک آینده با بازپرداخت ۰٫۷۵ تا ۱٫۵ درصد از مبلغ تراکنش کارت‌های شتاب از مشتریان خود در این کمپین تبلیغاتی دعوت کرده تا از کارت‌های این بانک استفاده کنند.

«ایران کارت»، نخستین کارت بانکی است که به ازای هر خرید، به دارنده کارت، امتیاز برگشت نقدی می‌دهد، یعنی می‌توان با استفاده از این کارت، خریدهای روزمره خویش را در هر یک از پایانه‌های خرید (تمام پایانه‌های بانکی متصل به شبکه شتاب یا خرید اینترنتی) انجام داده و از این امتیاز (امتیاز نقدی) برخوردار شد.

علاوه بر این، خدمات دیگری با توجه به نوع کارتی که مشتری در اختیار دارد؛ به ایشان ارائه می‌شود. همچنین در صورتی­که در هنگام خرید از پایانه فروش بانک آینده استفاده شود؛ مشتری از تخفیف‌های ویژه‌ای نیز بهره‌مند می‌گردد.

کمپین ایران کارت از بانک آینده که با نام « پول رفته به جيب بر ميگرده » معرفی شده است، یک کارت خرید بانکی عضو شبکه شتاب است که به صورت رایگان ازسوی بانک آینده دراختیار علاقمندان قرار می گیرد و مزایای بسیار متمایزی چون “برگشت نقدی” و “امتیازتشویقی” دارد.
ayandeh-bank
در همین راستا نیز به مناسبت این دستاورد بانک آینده قرعه کشی بین مخاطبین خود برگزار می‌کند و ۴ کارت یک میلیون و سیصد و نود و چهار هزار تومانی هدیه می‌دهد و برای شرکت در قرعه‌کشی نیازی به داشتن حساب بانک آینده نیست؛ تنها کافیست فرم قرعه‌کشی را پر کنید..

همچنین بانک آینده در راستای طرح‌های دیجیتال مارکتینگ و مسئولیت اجتماعی خود مسابقه‌ای با عنوان ” پر از زندگی ” با هدف افزایش امید در اطرافیان و مثبت‌اندیشی برگزار کرده است.

مخاطبین می‌توانند محتواهای خود را حول همین موضوع با هشتگ #پراززندگی #porazzendegi در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند.
این مطالب می‌تواند هرنوع محتوایی باشد که به مثبت‌اندیشی و ایجاد امید در دیگران کمک کند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
تریپ ادوایزر که  یک بستر تماما آنلاین برای سفر و راهنمای مسافران است، تصمیم گرفته
اینستاگرام مارکتینگ یا بازاریابی اینستاگرامی، زمینی جدید و بکر برای تبلیغات و بازاریابی است که
تبلیغات دیجیتال را این روزها بیشتر از هر نوع تبلیغات دیگر می‌‌بینید؟ این حس‌تان احتمالاً
برچسب : ایران کارتایران کارت بانک آیندهتبلیغات بانکتبلیغات بانک آیندهدیجیتال مارکتینگقرعه کشی ایران کارتقرعه کشی بانک آیندهکمپین بانک آیندهول رفته به جيب بر ميگرده
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
فرید عطارزاده، در گزارش چاپ شده در شمارۀ 1119روزنامه هفت…