بانک سامان : با اسپانسرینگ تیم ملی والیبال ایران با شما هستیم

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

حمایت از فدراسیون‌ها و تیم‌های ورزشی یکی از محبوب‌ترین روش‌های اسپانسرینگ در بازاریابی در دنیاست.
علاوه بر این سازمان‌ها این نوع حمایت‌ها را بخشی از مسئولیت اجتماعی سازمانی یا همان CSR خود می‌دانند.
اما بی‌شک انتخاب هوشمندانه و برنامه‌ریزی بلند‌مدت برای انتخاب درست تیم و رشتۀ مورد نظر، نقش مهمی را بازی می‌کند؛ چرا که بُرد یا باخت هر تیم ورزشی حتماً روی اسپانسر و ارزش برندش تأثیرگذار خواهد بود.

بانک سامان از سال 1392 تاکنون به عنوان تنها حامی فدراسیون والیبال کشور توانسته با انتخابی شایسته، جایگاه برند خود را در بین عموم مردم محبوب‌تر سازد.
bank-saman-volleyball-1
موفقیت‌های تیم ملی والیبال بزرگسالان کشور در دومین سال حضور در لیگ جهانی والیبال از جمله اتفاقاتی است که آه از نهاد بسیاری از برندها را در همراهی نکردن این تیم بلند کرد.
اما بانک سامان با حمایت از تمامی رده‌های سنی تیم‌های ملی و فدراسیون والیبال در دو سال متوالی و به‌لطف حضور قدرتمند تیم ملی در لیگ جهانی والیبال، توانسته است بخوبی از اسپانسرینگ این تیم بهره ببرد.
bank-saman-volley-ball-2
این درحالی است که در سال‌های گذشته تا کنون بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها بدون برنامه‌ریزی و تنها سوار بر موج رویدادهای مهم ورزشی تصمیم به اسپانسر شدن تیم‌های ورزشی گرفته‌اند که در این میان می‌توان به بانک پاسارگاد یا گروه مالی پاسارگاد اشاره کرد که برای بازی‌های جام‌جهانی 2014 برزیل حامی تیم ملی فوتبال ایران شد.
فارغ از اینکه چه هزینه‌ای بابت این حمایت توسط این بانک پرداخت شده است، قابل توجه است که اسپانسر سه بازی تیم ملی فوتبال در جام جهانی، نه انتخاب هوشمندانه‌ای بوده و نه نتیجۀ درخور توجهی برای اسپانسر رقم می‌زند! حال بماند که سفرۀ حامیان تیم ملی از اسپانسرهای مختلف دیگری هم پر شده بود که یک سری از آنها “تنها اسپانسر در فلان تجارت” بودند و برخی “حامی قلبی” تیم ملی.
pasargad-bank
اما در نهایت بانک سامان علاوه بر حمایت از تیم ملی والیبال ایران، دست به اقدام دیگری در دوره برگزاری لیگ جهانی والیبال زد.
در این دوره بانک سامان با برگزاری مسابقه پیش‌بینی نتایج بازی‌های ایران در لیگ جهانی، علاوه بر دعوت مردم به تماشای مسابقات، به گرم کردن آتش این رویداد در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی پرداخت.
saman-volleyball

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0