با برند دتول تماشاچیان به ورزشگاه بر می‌گردند

با برند دتول تماشاچیان به ورزشگاه بر می‌گردند

دتول ، یک برند بزرگ

دتول به عنوان یک برند بزرگ تولید کننده مواد ضد عفونی کننده در انگلستان، در استقبال از 21 هزار هوادار تیم‌های فوتبال چلسی و لستر و ورود آزادانه آن‌ها به ورزشگاه برای تماشای بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. این اتفاق از زمان شیوع کرونا تاکنون بزرگ ترین گردهمایی طرفداران در میدان‌های ورزشی در انگلستان به شمار می‌رود. دتول، زیرمجموعه شرکت آرایشی و بهداشتی «Reckitt»، تامین کننده رسمی تجهیزات بهداشتی اتحادیه فوتبال و استادیوم «ومبلی» است و با راه اندازی ایستگاه‌های ضد عفونی اطراف ورزشگاه، کمک می‌کند تا هواداران به میادین برگردند.

با برند دتول تماشاچیان به ورزشگاه بر می‌گردند

در مجموع 433 ایستگاه ضد عفونی دست دتول داخل و اطراف ورزشگاه نصب شده اند تا اطمینان حاصل شود که پروتکل‌ها اجرا می‌گردند. پیش از برگزاری بازی نیز، کارکنان ورزشگاه با استفاده از محصولات برند دتول، از جمله دستمال مرطوب و پاک کننده‌های چند منظوره، از پس تمیز کاری کامل ورزشگاه بر می‌آیند.

بیشتر بخوانید : اسنپ یا تپسی

تجربه برگزاری این مسابقه با حضور تعداد زیادی از هوادران با هدف تضمین امنیت و سلامتی طرفداران فوتبال حاضر در استادیوم در آینده صورت می‌گیرد، بنابراین مهم است تا با استفاده از روش‌های مطمئن، همه نکات بهداشتی قبل و حین بازی رعایت گردد.

به گفته «لوکا تاماگنی»، مدیر بازاریابی دتول در انگلستان و اروپا، فوتبال بدون حضور هواداران انگار یک چیزی کم دارد.

با برند دتول تماشاچیان به ورزشگاه بر می‌گردند

بازگشت به استادیوم فوتبال

پس از یک سال سخت، دیدن تعداد زیادی از آن‌ها بسیار لذتبخش است و ما مفتخریم که در ایجاد محیطی مطمئن برای بازگشت آن‌ها به استادیوم نقش مهمی داریم. ما  از همه هواداران حاضر در این بازی می‌خواهیم تا همچنان ماسک بزنند، بهداشت را رعایت، دست‌های خود را با استفاده از دستگاه‌های موجود ضد عفونی و فاصله فیزیکی را از یکدیگر حفظ کنند.

مطالعه بیشتر: با ارزش ترین برند ورزشی 2014

رعایت پروتکل‌های بهداشتی به مردم کمک می‌کند تا با آرامش در استادیوم به تماشای بازی تیم‌‌های مورد علاقه خود بنشینند. کمپین دتول با شعار «بازی ادامه دارد» جایگاه برند را به عنوان برند ضد عفونی منتخب مردم کشور بیش از پیش تثبیت خواهد کرد. این برند به هواداران، بازیکنان و والدین بچه‌‌های علاقمند به فوتبال آموزش می‌دهد که چگونه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کاری کنند تا به بهترین شکل ممکن جامعه فوتبال بتواند همچنان از این ورزش زیبا و هیجان انگیز لذت ببرد.

منبع : www.Ibbonline.com