برف، هدیه کریسمس کوکاکولا به مردم سنگاپور

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

منطقه جغرافیایی و وضعیت آب‌و‌هوای سنگاپور به‌گونه‌ای است که مردم آن کشور کریسمس Christmas را بدون برف تجربه می‌کنند.

کوکاکولا Coca-Cola در ادامه شعار اصلی برند خود « شادی را به اشتراک بگذار Share Happiness » در یک اقدام بسیار جذاب دو نقطه متفاوت جغرافیایی از جهان را در شادی کریسمس با هم پیوند داده است.
coca-cola-share-a-white-christmas-600-76448
در کمپین « کریسمس سفید را به اشتراک بگذار Share a white Christmas » مردم فنلاند در دمای 10 درجه زیر صفر با مردم سنگاپور با دمای 29 درجه بالای صفر، شادی و جشن کریسمس را شریک می‌شوند.
این کمپین بدین صورت شکل گرفته است که دو دستگاه نمایش آنلاین، تصاویری زنده از هر دو منطقه فنلاند (پارک پوشیده از برف) و سنگاپور (مرکز خرید) را نمایش می‌دهد، که در یک‌سو مردم فنلاند در حال برف بازی هستند و در سوی دیگر مردم سنگاپور در یک روز گرم در حال خرید هستند.
مردم فنلاند با مشارکت در کمپین کوکاکولا و برف ریختن در دستگاه، باعث می‌شوند تا در آنسوی دنیا یعنی سنگاپور روی مردم سنگاپور برف ببارد و حتی با پرتاب گلوله‌های برفی بسوی دستگاه در فنلاند، از داخل دستگاه در سنگاپور بسوی مخاطبین گلوله یخی پرتاپ شود.

کوکاکولا توانست بار دیگر لبخند و شادی را بر لبان مخاطبین خود در دو گوشه دنیا بنشاند و کمپین « کریسمس سفید را به اشتراک بگذار Share a white Christmas » رقم زننده این اتفاق زیبا بوده است.

طرفداران کوکاکولا کمپین کریسمس این برند را با هشتگ #shareawhitechristmas در شبکه‌های اجتماعی دنبال و با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0