بستن
برندینگتبلیغات

برف، هدیه کریسمس کوکاکولا به مردم سنگاپور

coca-cola-share-a-white-christmas-600-76448

منطقه جغرافیایی و وضعیت آب‌و‌هوای سنگاپور به‌گونه‌ای است که مردم آن کشور کریسمس Christmas را بدون برف تجربه می‌کنند.

کوکاکولا Coca-Cola در ادامه شعار اصلی برند خود « شادی را به اشتراک بگذار Share Happiness » در یک اقدام بسیار جذاب دو نقطه متفاوت جغرافیایی از جهان را در شادی کریسمس با هم پیوند داده است.
coca-cola-share-a-white-christmas-600-76448
در کمپین « کریسمس سفید را به اشتراک بگذار Share a white Christmas » مردم فنلاند در دمای ۱۰ درجه زیر صفر با مردم سنگاپور با دمای ۲۹ درجه بالای صفر، شادی و جشن کریسمس را شریک می‌شوند.
این کمپین بدین صورت شکل گرفته است که دو دستگاه نمایش آنلاین، تصاویری زنده از هر دو منطقه فنلاند (پارک پوشیده از برف) و سنگاپور (مرکز خرید) را نمایش می‌دهد، که در یک‌سو مردم فنلاند در حال برف بازی هستند و در سوی دیگر مردم سنگاپور در یک روز گرم در حال خرید هستند.
مردم فنلاند با مشارکت در کمپین کوکاکولا و برف ریختن در دستگاه، باعث می‌شوند تا در آنسوی دنیا یعنی سنگاپور روی مردم سنگاپور برف ببارد و حتی با پرتاب گلوله‌های برفی بسوی دستگاه در فنلاند، از داخل دستگاه در سنگاپور بسوی مخاطبین گلوله یخی پرتاپ شود.

کوکاکولا توانست بار دیگر لبخند و شادی را بر لبان مخاطبین خود در دو گوشه دنیا بنشاند و کمپین « کریسمس سفید را به اشتراک بگذار Share a white Christmas » رقم زننده این اتفاق زیبا بوده است.

طرفداران کوکاکولا کمپین کریسمس این برند را با هشتگ #shareawhitechristmas در شبکه‌های اجتماعی دنبال و با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
حتماً برای شما هم پیش‌آمده است که در جمع یا مهمانی خانوادگی‌تان افرادی را می‌بینید
فیلیمو یا نماوا؟ مساله این است... حتما این سوالی است که خیلی شنیده‌اید: «کدام یکی
وقتی صحبت از انواع بازاریابی محتوا می شود، انتخاب بهترین گزینه برای کسب و کار
برچسب : cocacola christmascocacola snow campaignFINNS SHARE A WHITE CHRISTMAS WITH SINGAPOREANSSHARE A WHITE CHRISTMASبرف کریسمس در سنگاپوربه اشتراک گذاری برفسال نو میلادیکمپین برف کوکاکولاکمپین کریسمسکمپین کریسمس کوکاکولا
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

1 دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
پپسی مکس Pepsi Max در چند وقت گذشته با برگزاری…