یک برنامه تلویزیونی در خیابان ارکستر به راه می‌اندازد

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

حتماً تبلیغ شبکه تلويزیونی TNT كه با شعار « ما نمایش را می‌شناسیم We Know Drama » با برنامه‌های بازاریابی پارتیزانی نمایش‌های خیابانی به خاطر دارید.
Push_To_Add_Drama__Hilarious_Commercial_by_TNT
Push_To_Add_Drama__Hilarious_Commercial_by_TNT2
همانطور كه در تبلیغ‌های این كانال تلویزیونی دیده بودیم، عابرین با فشردن یک دكمه در گوشه‌ای از خیابان، با پیام « برای نمایش فشار دهید push to add drama » با اتفاقات عجیب و هیجان‌انگیزی همچون آدم‌ربایی،‌ شورش خیابانی، زد و خورد گانگسترها و پلیس و موارد تعجب برانگیز جالب دیگری روبرو می‌شدند.
در آخر نیز با برافراشته شدنِ پرده‌ایی متوجه می‌شدند كه در یک صحنه نمایش از پیش ترتیب داده‌شده توسط شبکه TNT با پيام « هر روز شما نمایشی را می‌سازد your daily does of drama » قرار گرفته‌اند.

حال این بار، همان آژانس تبلیغاتی یعنی Publicis برای برنامه تلویزیونی Bosca Ceoil TG4.tv کمی با لطافت‌تر ایدۀ خود را در معرض دید مخاطبین قرار داده است.
در این تبلیغ محیطی برای برنامه تلویزیونی موسیقی Bosca Ceoil، از همان تکنیک شبکه تلویزیونی TNT استفاده شده است و با یک نوشته تحریک‌برانگیز توجه مخاطبین را به یک جعبه موسیقی در خیابان جلب كرده و آنها را تشویق به استفاده از آن می‌کند.
« برای جلوه دادن به زندگی بچرخان Turn For Live Effect » پیام روی جعبه است که مخاطبین با چرخاندن آن شاهد حضور نوازندگان واقعی در كنار خود می‌شوند و نوازندگان شروع به نواختن موسیقی سلتیک برای عموم می‌كنند.
Turn-For-Live-Effect-Musical-Flashmob-by-Publicis-1
Turn-For-Live-Effect-Musical-Flashmob-by-Publicis-2

ویدئوی جعبه موسیقی و عکس‌العمل مخاطبین را ببینید:

از نکات کاملاً برجسته در این دو تبلیغ، همراستایی پیام و محتوای کمپین است، چیزی که در اکثر تبلیغات مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0
بیشتر بخوانید:  مارکتینگ 1402 ، نگاهی به وضعیت بازاریابی و تبلیغات در ایران + دانلود