موفق ترین برند‌های سلبریتی های موجود در بازار را بشناسید

برنده های سلبریتی

بسیاری از سلبریتی‌ها در دنیای امروز فعالیت اصلی خود را کنار گذاشته و بیشتر به تجارت روی آورده اند. در این راستا هر یک از آن‌ها دست به برندسازی برای خود زنده اند. موفق ترین برندهای سلبریتی ها را بشناسید.

برای یک شهروند عادی، بعضی از این برند‌ها دور از دسترس بوده و به عنوان یک برند لوکس در نظر گرفته می‌شوند. اگر به هر نحوی موفق به دریافت یکی از محصولات مذکور شدید، بهتر است تا جایی که می‌توانید از آن استفاده کرده و از آن لذتی دوجانبه ببرید.

موفق ترین برندهای سلبریتی

در ادامه قصد داریم به 10 مورد از موفق ترین برندهای سلبریتی موجود در بازار نگاهی بیندازیم:

ریحانا

ریحانا یکی از برندهای سلبریتی ابتدا به عنوان یک خواننده وارد صحنه شد. او در حال حاضر به عنوان مدیر و صاحب برند «Fenty Beauty» مشغول به کار است. خط تولید محصولات آرایشی او شامل 50 سایه کانسیلر و 40 سایه کرمی می‌شود. او همچنین صاحب یک برند لباس زیر موسوم به «Savage X Fenty» بوده و در کنار آن یک خانه مد به نام «Fenty» نیز دارد. او اولین زن سیاهپوست در دنیاست که این عنوان را به دست آورده است.

کیم کارداشیان وست

او در ابتدا یک زن بحث برانگیز بود که جذابیت جنسی اش برای او شهرتی بین المللی به بار آورد. کیم کارداشیان صاحب برند لباس «Skims» و برند محصولات آرایشی و زیبایی «KKW Beauty» است. او هنگام شیوع کرونا به تولید و فروش لباس‌های راحتی خانگی روی آورد.

برندهای سلبریتی؛ Iman

Iman

این سوپر مدل افسانه ای و جذاب، برند آرایشی «Iman» را در زمانی راه اندازی کرد که خود در صدد بود تا از میان محصولات آرایشی مختلف، محصولی متناسب با رنگ پوستش پیدا کند. او در دورانی که هیچ کس این کار را انجام نمی‌داد به زنان رنگین پوست در این زمینه کمک کرد و بسیار نیز موفق بود. او سپس از طریق راه اندازی یک برند و خط تولید پوشاک موسوم به «HSN» در مسیر تولید لباس و اکسسوری گام نهاد. Iman کسی است که در را به روی سایر زنان رنگین پوست گشود تا به سراغ لوازم آرایشی بروند.

کایلی جنر

از معروف‌ترین برندهای سلبریتی ها کایلی جنر بخشی از کسب و کار لوازم آرایشی خود، یعنی همان «Kylie Cosmetics» را به «Coti» فروخت و همین کار او را میلیاردر کرد. خواهر کیم کارداشیان وست با بودن در خانواده و برقراری رابطه ای مشکوک با رپر معروف، «Tyga»، به شهرت رسید. محصولات و لوازم آرایشی او شامل یک سری کیت‌های آرایش و لب شده و البته کیت‌های لبش پر فروش ترین محصولات او به شمار می‌روند.

جسیکا سیمپسون

او ابتدا کار خود را با تولید و فروش کفش شروع کرد. بر اساس شنیده‌ها این کفش‌ها بسیار راحت بوده و همین کیفیت بالا به محبوبیت آن‌ها کمک کرده است. در ادامه جسیکا سبک کاری خود را به صنعت مد و عطر تعمیم داد و به تازگی نیز دست به عرضه لوازم منزل در قالب تجارت الکترونیک و حضور در فروشگاهه‌های زنجیره ای زده است. بزرگ ترین مزیت رقابتی کسب و کار او و چیزی که برند جسیکا را بسیار مشهور کرده، فراگیر بودن آن است.

الیزابت تیلور

الیزابت تیلور

برندهای سلبریتی ها: الیزابت تیلور عطر‌های خود را با نام‌های «White Diamonds» در سال 1991 و «Passion» در سال 1987 میلادی روانه بازار کرد. او این ایده را مطرح و اجرا کرد که سلبریتی‌ها چگونه می‌توانند وارد عرصه تولید و فروش لوازم آرایشی شوند. عطر‌های او بسیار سمبلیک بوده و بسیاری از سلبریتی‌ها مانند کیم کارداشیان می‌گویند که در کار‌هایشان او را الگوی خود قرار می‌دهند.

برندهای سلبریتی؛ جسیکا آلبا

«The honest company» به عنوان برندی که جسیکا آلبا با همکاری 2 موسس دیگر آن را ایجاد کرد، بر روی تولید پوشاک و سایر محصولات مربوط به کودک، عاری از هر نوع آلودگی، مواد شیمیایی و مواد تشکیل دهنده نا سالم و غیر بهداشتی تمرکز دارد. این کسب و کار بیشتر به مراقبت از پوست تمیز و زیبایی می‌پردازد.

گوئینت پالترو

محصولات برند تحت مدیریت او، «Goop»، اگرچه گران هستند اما هیچ اثری از هر نوع مواد شیمایی مضر در آن‌ها دیده نمی‌شود. برای تولید این محصولات یک سری تحقیقات علمی و گسترده انجام شده و در عین حال هدف از تولید آن‌ها این است تا محصولاتی با قیمت مناسب عرضه گردد. محصولات برند در شاخه مراقبت از پوست و مو از تنوع فراوانی برخوردارند.

کیت هادسون

از دیگر برندهای سلبریتی، کیت هادسون موسوم به «Fabletics» بر روی لباس‌های ورزشی با قیمت مقرون به صرفه تمرکز داشته و بنابراین بازار بزرگ تری برای آن متصور می‌شود. محصولات برند رنگارنگ ور راحت بوده و همین دو ویژگی مهم مطمئنا به افزایش میزان فروش کمک کرده است. البته نمی‌توان انکار کرد که قیمت پایین محصولاتش باعث شده تا بسیاری از افراد بتوانند آن‌ها را بخرند.

برند کانیه وست

کانیه وست

برند کانیه در فضایی انحصاری به رشد خود ادامه می‌دهد زیرا قیمت محصولاتش چندان ارزان نیست. او برای تولید دمپایی راحتی و کفش‌های کتانی خود موسوم به «Yeezy»، با نایک و آدیداس همکاری کرد. این خط تولید او را به یک سمبل در صنعت مد تبدیل کرده و به این ترتیب در دنیای امروز از او تنها به عنوان یک نابغه موسیقی نام برده نمی‌شود.

در حالی که برخی برند‌های مشهور به دلیل سلبریتی معروفی که پشت سرشان هست محبوبیت پیدا می‌کنند، برخی دیگر واقعا با مردم عادی صحبت کرده و همان محصولی را ارائه می‌دهند که مردم دوست دارند. کیم کارداشیان وست، بیانسه و ایمان با برندهای سلبریتی خود با دادن فرصتی تازه به رنگین پوستان و آن‌هایی که تیپ‌های بدنی خاصی دارند، دل آن‌ها را به دست آورده اند. از آنجایی که شاهد شکست برخی محصولات سلبریتی‌ها بوده ایم، می‌دانیم که طراحان ده محصول فوق به سختی کار کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که به درستی به نیاز‌های مصرف کنندگان پاسخ داده اند.

منبع: globalbrandsmagazine