برند برگر کینگ از راز خوشمزگی محصولاتش پرده برداشت

برند برگر کینگ
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 2

دلیل خوشمزگی برگر کینگ

برند برگر کینگ از زمان برند سازی مجدد خود در انگلیس در ماه ژانویه تاکنون، در قالب اولین فعالیت تبلیغاتی مهم خود کمپین جدیدی را راه اندازی کرده که نشان می‌دهد در فرایند تهیه برگر‌های این رستوران از هیچ طعم دهنده خاصی استفاده نشده و این فقط شعله‌های اتش است که آن را از دیگران متمایز می‌سازد.

این کمپین تبلیغاتی، محصول آژانس تبلیغاتی «BBH»، مبتنی بر نظریه‌هایی است که عموم مردم در سایت چت و گفتگوی «Reddit»، آن را با دیگران به اشتراک گذاشته اند. اولین آگهی تبلیغاتی مشتریان را در حال بحث راجع به این تئوری به تصویر می‌کشد که یک اسانس مایع مخصوص به برگر‌های این رستوران طعم و عطر دود می‌دهد. در نهایت گفتگو به این نتیجه ختم می‌شود: «هیچ رازی در کار نیست. شعله‌های آتش آن‌ها را از سایرین متمایز می‌کند.»

بیشتر بخوانید: داستان برگر کینگ و برگر اعجاب انگیز!

از 21 ماه مه به بعد، آگهی‌های تبلیغاتی تلویزیونی توسط فناوری واقعیت افزوده در سایت‌های دیجیتالی خارج از خانه پشتیبانی می‌شوند و از رهگذران دعوت می‌کنند تا به منظور فعال سازی یک لنز به خصوص در اینستاگرام، دست به اسکن یک کد کیو آر بزنند. در ادامه کاربران شاهد بلند شدن دود از یک برگر بوده و با دنبال کردن آن به نزدیک‌ترین شعبه برگر کینگ هدایت می‌شوند. این حرکت در راستای تشویق مردم به صرف غذا در رستوران اتفاق می‌افتد.

 

بیشتر بخوانید:  کمپین تبلیغاتی خلاقانه با استفاده از نام Apple iPhone 6s

 

«سوکو نونز»، مدیر بازاریابی برند برگر کینگ انگلستان، در اظهار نظری راجع به این کمپین تبلیغاتی گفت: امیدواریم که انجام این کار، همگام با کاهش محدودیت‌های قانونی وضع شده ناشی از شیوع گسترده کرونا، بازگشت مشتریان به داخل رستوران و تلاش برای صرف غذا در یک محیط شاد و لذت‌بخش در کنار دیگران را به دنبال داشته باشد. در حاشیه آن مدیران و کارمندان رستوران در صددند تا در قالب یک اقدام جالب، خوشایند و جسورانه به مردم یادآوری کنند که چرا برند برگر کینگ یک نمونه منحصر به فرد در نوع خود به شمار می‌رود.

منبع: www.marketingweek.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 2