برند تیم هورتونز : منزلگاه سحر و جادو

زمان مطالعه < 1 دقیقه3.5K۰

اگر صاحب یک کسب‌و‌کار بزرگ و جهانی باشید، برای مشتریان خود چه کاری انجام می‌دادید؟ آیا به مشتریان کنونی اکتفا می‌کنید؟ نوع تبلیغات خود را در کدام بخش متمرکز می‌کنید؟ چه راه‌کار مارکتینگ را در نظر می‌گیرید که به وضوح بزرگی شما را به مشتری القا کند؟

تیم هورتونز، ( Tim Hortons ) شرکت رستوران‌های زنجیره‌ای کانادایی است، که با در اختیار داشتن بیش از ۴ هزار شعبه در سرتاسر جهان، به‌عنوان بزرگترین شبکه فست‌فود و رستوران در کانادا شناخته می‌شود.

این شرکت بزرگ برای معرفی محصول جدید خود « لیوان شکلات یخی کرمی new creamy chocolate chill » و نشان دادن اینکه محصول جدید یک تجربه کاملاً جدید از نوشیدنی‌های شکلاتی است، کمپین جادویی خود را با شعار « بالاتر از یک شکلات, a higher level of chocolaty » با کمک یک تردست اجرا می‌کند.
1280x720-598
در اجرای کمپین جادویی تیم هورتونز که در یکی از شعب آن اجرایی شده است، یکی از مشتریان  در حین نوشیدن یک لیوان شکلات، به یکباره در هوا قوطه‌ور می‌شود و با همکاری دستیار خود باعث جلب توجه و حتی ترس مشتریان می‌شود.

در این کمپین تبلیغاتی جادویی تیم هورتونز، به وضوح مشهود است که پیام تبلیغاتی در اعماق ذهن مشتری رخنه می‌کند و به زیبایی باعث ایجاد بحث‌و‌گفتگو در جامعه و شبکه‌های اجتماعی می‌شود.
تردستی این کمپین توسط Darcy Oake یکی از Britain’s Got Talent انجام شد.

لینک کوتاه
http://bit.ly/2X3sGtT

787 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند