برند داو طرح بیمه مو را اجرا می‌کند

برند داو

اگر افراد قرار بود به ازای از دست دادن هر تار مو یک دلار پول از شرکت بیمه بگیرند، ایلان ماسک ممکن بود رقبای زیادی برای خرید سهام توییتر داشته باشد. در بهترین شرایط، برند داو سخاوتمندانه تصمیم گرفت است تا مو افراد را بیمه کند. این برند تولید کنند محصولات آرایشی، با همکاری شرکت بیمه «Progressive» تلاش کرده تا به زنانی که در ایالات متحده آمریکا به آرایش موی خود پرداخته و با نتیجه کار، از کوتاهی و چتری‌های خیلی بد گرفته تا مو‌های رنگ شده ناهمسان در خانه، دست و پنجه نرم می‌کنند خدمات بیمه ارائه دهد.

اگرچه این طرح جدید «بیمه مو» رسما اجرا نشده اما برند داو پس از انجام یک قرعه کشی به 2 هزار نفر مشتری منتخب و خوش شانس یک کارت دیجیتالی 100 دلاری هدیه می‌دهد تا تراژدی مو‌های آسیب دیده در خانه را در یک سالن آرایش مو به خوبی و خوشی به پایان برساند.

مطالعه بیشتر: کمپین زیبا انتخاب کن داو

طرح جدید بیمه مو برند داو از ترند #HairFails تیک تاک الهام گرفته شده که تقریبا یک میلیارد نفر از آن بازدید کرده اند. این قضیه نشان می‌دهد که در این مدت فجایع ظاهری زیادی در رابطه با مو در خانه‌های به وقوع پیوسته اند.

برای ثبت نام در قرعه کشی، خریداران ابتدا باید هر دو محصول «Dove Hair Therapy» را از فروشگاه‌های تارگت، والمارت یا «Kroger» خریداری و سپس رسید‌ها را تا 26 آوریل در وبسایت برند داو آپلود کنند. همچنین یک گزینه رایگان برای ارسال پستی نیز وجود دارد.

مجموعه محصولات کاملا جدید برند داو تحت عنوان «Dove Hair Therapy» برای رفع نواقص پیش آمده پس از آرایش، کوتاهی و رنگ زدن مو در خانه طراحی شده، در سطح سلولی به فولیکول‌های ضعیف شده مو نفوذ و آن‌ها را تقویت و تغذیه می‌کند.

هدف برند داو از اجرای طرح فوق بازگرداندن اعتماد به نفس از دست رفته به خانم‌هاست. به گفته مدیران و مقامات برند داو، با اجرای طرح بیمه مو، خانم‌ها می‌توانند از این به بعد ترس از آرایش مو را کنار گذاشته و با اعتماد به نفس کامل جسورانه ترین مدل‌ها را بر روی موی خود اجرا کنند زیرا طرح بیمه مو Dove و Progressive آن‌ها را پوشش می‌دهد.

منبع: www.designtaxi.com