برند دتول (Dettol)؛ در این آگهی تبلیغاتی میکروب ها به چشم می آیند

برند دتول
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

آژانس تبلیغاتی McCann لندن در آگهی تبلیغاتی جدید خود تصاویری گرافیکی از میکروب‌های موجود در خانه و بهترین راه برای از بین بردن آن‌ها را به تصویر می‌کشد. برند دتول (Dettol) به طور جدی در این ویدئوی تبلیغاتی بر روی میکروب‌هایی زوم می‌کند که ممکن است در نگاه اول به چشم نیایند.

همه ما اغلب اوقات خانه خود را عاری از هر نوع میکروب و نگرانی‌های مربوط به دنیای بیرون می‌بینیم اما متاسفانه میکروب‌ها هنوز هم می‌توانند راه خود را به سطوح سخت و نرمی که شاید فکرش را هم نکرده باشیم، باز کنند.

کمپین تبلیغاتی خلاقانه جدید برند دتول، محصول آژانس تبلیغاتی McCann لندن موسوم به «حالا نگاه کن»، این میکروب‌ها را به شیوه ای جدید بررسی می‌کند. دیگر دوران مقایسه دو تصویر با هم و دنیای میکروسکوپی میکروب‌ها به پایان رسیده و در عوض این کمپین با استفاده از یک نوع لنز خاص به خود طعنه زده و این واقعیت را به نمایش می‌گذارد که میکروب‌ها با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند.

هدف از ساخت این آگهی تبلیغاتی آگاهی بخشی بوده و این پیام را منتقل می‌کند که علی رغم احتمال بالای وجود حجم بالایی از میکروب‌ها در خانه‌های افراد، یک راه ساده برای خلاص شدن از شر آن‌ها وجود دارد.

آگهی تبلیغاتی جدید برند دتول (Dettol) داستان خانواده ای را دنبال می‌کند که کنجکاوانه در پی کشف نشانه‌هایی از وجود میکروب در خانه خود هستند. در ادامه یک علامت هشدار دهنده به شما اطلاع می‌دهد که به زودی شاهد یک سری تصاویر گرافیکی از میکروب‌های موجود در خانه خواهید بود. این فیلم به سبک یک هشدار عمومی تعداد زیادی میکروب نامرئی را نمایش می‌دهد. در نهایت اسپری ضد عفونی کننده برند دتول میکروب‌ها را ضعیف کرده و به راحتی موفق به ضد عفونی سطوح سخت و نرم می‌شود.

این فیلم به کارگردانی «جیمز لاوز» از شرکت فیلمسازی «دارلینگ»، با دوربین و استفاده از لنز‌های تلسکوپی امکان انداختن نگاهی دقیق تر به میکروب‌های نامرئی را برای ما فراهم می‌کند. هدف از راه اندازی این کمپین، تبلیغ اسپری ضد عفونی کننده دتول تحت عنوان برند «Reckitt» است که قادر به نابودی 99.9 درصد از باکتری‌ها و ویروس‌ها از روی 100 سطح سخت و نرم می‌باشد.

این کمپین به دنبال کمپین تبلیغاتی برند دتول (Dettol) موسوم به «از سال 1933 تاکنون به محافظت از چیز‌های دوست داشتنی می‌پردازیم» برگزار شد که در ژوئن سال گذشته میلادی راه اندازی گردید و در قالب آن روایت‌هایی واقعی از عزم جدی برای حفظ چیز‌های دوست داشتنی به وسیله طیف گسترده‌ای از محصولات ضد باکتری دتول بیان می‌شد.

لوکا تاماگنی، مدیر بازاریابی برند دتول انگلستان گفت: «ما به عنوان یک برند مشتاقانه خواستار کمک به انسان‌ها در مسیر محافظت در برابر میکروب‌ها بوده و معتقدیم که سطح آرامش در خانه با رعایت بهداشت و ضد عفونی محل زندگی افزایش می‌یابد. اسپری ضد عفونی کننده دتول راه حل موثر ما برای دستیابی به این هدف خواهد بود زیرا تنها با زدن این اسپری می‌توان موفق به نابودی میکروب‌های موجود بر روی سطوح سخت و نرم، از دستگیره در گرفته تا مبل‌های راحتی شد. معرفی راهی ساده به افراد جهت ضد عفونی کردن خانه و راه اندازی کمپینی جدید به روشی مبتکرانه ما را خوشحال می‌سازد.»

منبع: www.lbbonline.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0