برند دلونگی برد پیت را سفیر خود اعلام کرد

برند دلونگی برد پیت را سفیر خود اعلام کرد | آیمارکتور
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

در ادامه روند مشارکتی دو ساله میان دو ستاره درخشان، یکی برند دلونگی و دیگری آژانس تبلیغاتی M&C SAATCHI میلان، این بار اتفاقات جدیدی در راه هستند.

آژانس تبلیغاتی M&C SAATCHI میلان در این مدت مرکز جهانی برند بود.

حالا پس از برگزاری سه کمپین تبلیغاتی در 20 کشور جهان که اروپا و آسیا را در بر می‌گرفت، در تاریخ دوم سپتامبر سال 2021 میلادی، اولین کمپین تبلیغاتی برند به معنای واقعی در سطح بین‌المللی برای دلونگی رقم خورد. این کمپین به طور هم‌زمان در تمام فرمت‌های دیجیتال و سپس تلویزیون در سراسر جهان اکران و در آن از سفیر جدید و معتبر برند، ستاره هالیوود، برد پیت، رونمایی شد. زبان کمپین، زبان اصالت است. در قالب آن برد پیت به‌عنوان یک بازیگر بزرگ و معروف از زندگی شخصی و روزمره خود در قابی از شهر لس‌آنجلس سخن می‌گوید که بی‌تردید درست و واقعی خواهد بود.

 

 

در این فیلم و آگهی تبلیغاتی، شاهد تک‌تک لحظات زندگی این ستاره درخشان آسمان هالیوود از خرید دانه‌های تازه قهوه در صبح گرفته تا بازگشت به شیوه‌ای دلخواه و ایده‌آل به خانه هستیم. در ادامه چشممان به جمال لحظه‌ای روشن می‌شود که او بالاخره موفق به تهیه یک فنجان نوشیدنی قهوه تازه و «Perfetto» شده و این موفقیت شیرین البته به لطف عملکرد بی‌عیب‌ونقص دستگاه قهوه‌ساز تمام اتوماتیک دلونگی به دست آمده است.

برند دلونگی برد پیت را سفیر خود اعلام کرد | آیمارکتور

کمپین تبلیغاتی فوق که ظرافت، زیبایی و چاشنی سینمایی خاص خود را مدیون همکاری تعدادی از استعداد‌های برتر و برندگان جایزه اسکار می‌باشد از تیمی چنین حرفه‌ای تشکیل شده است؛ فراتر از بازیگر برجسته و شناخته شده آن، می‌توان به حضور کارگردان معروف، دامین چازله اشاره کرد. فیلم‌بردار این آگهی تبلیغاتی موفق، لینوس سندگرن بود و وظیفه آهنگ‌سازی آن را «جاستین هاروستز» بر عهده داشت. این‌ها همه بخشی از گروه تولید و ساخت فیلم سینمایی «La La Land» را تشکیل می‌دهند.

بیشتر بخوانید:  عشق با اولین گاز را در رستوران کی اف سی جشن بگیرید!

 

منبع: www.bestadsontv.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0