برند لاگوست بر روی محصولات خود بدون محدودیت سنی تاکید می کند

برند لاگوست
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کمپین تبلیغاتی جدید برند لاگوست بر روی سبک خاص محصولات خود بدون هر نوع محدودیت سنی تاکید دارد.

از طریق راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی در قالب یک سری آگهی‌های تبلیغاتی چاپی، برند لاگوست به عینه بیان می‌کند که لباس‌های این برند چگونه در هر سنی که هستید شما را شیک و جذاب نشان خواهند داد.

این کمپین تبلیغاتی جدید که توسط آژانس تبلیغاتی «BETC» ایده پردازی و اجرا شده، زوج‌هایی ناهمسن از افرادی را به تصویر می‌کشد که به طور تصادفی با هم آشنا شده اما خود را در حالتی می‌بینند که هر دو لباسی یکسان با یکدیگر بر تن کرده اند.

برای مثال در یک آگهی تبلیغاتی یک اسکیت باز را می‌بینیم که کلاهی مشابه با کلاه یک دختربچه بر سر گذاشته است. در ادامه پسری جوان را می‌بینیم که همان پیراهنی از برند لاگوست به رنگ صورتی را بر تن کرده که یک زن مسن پوشیده است. در نهایت زن و مردی را می‌بینیم که وقتی متوجه می‌شوند جورابی مشابه با یکدیگر را به پا کرده اند، نگاه‌هایی بین آن‌ها رد و بدل می‌گردد. چیزی که بین همه آن‌ها مشترک بوده و باعث پیوند و اتحادشان می‌شود، همان حس اعتماد به نفس و جذابیتی است که به تدریج در اعماق وجودشان نفوذ خواهد کرد.

این کمپین تبلیغاتی چاپی که تصاویر آن توسط «رونان گالاگر» عکسبرداری و ثبت شده، سبک مستند را در عکاسی احیا کرده است. این عکس‌ها و تصاویر عمدتا افرادی را نشان می‌دهند که بازیگران خیابانی بوده و هیچ نوع تجربه ای در زمینه بازیگری و مدلینگ ندارند.

بیشتر بخوانید:  کمپین مونت بلانک: آنچه شما را به حرکت وا دارد، شما را خواهد ساخت

چیزی شبیه به این حس در یک سری فیلم‌های تلویزیونی به کارگردانی «لاره آتاناسیان» که موسیقی متن آن را ترانه ای از «Apache» با تنظیم «سوگارهیل گنگ» تشکیل می‌دهد، نیز به چشم می‌آید. فضای آفتابی و آرام کمپین تبلیغاتی، تابستان را برایمان تداعی خواهد کرد.

منبع: www.creativereview.co.uk

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0