برند گوچی محبوب ترین برند لوکس در تیک تاک

برند گوچی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

برند گوچی این خانه مد ایتالیایی که اخیرا صدمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت، شناخته شده‌ترین برند در میان مصرف کنندگان زیر سی سال سن به شمار می‌رود. به همین دلیل ما در این مقاله از آیمارکتور به چگونگی موفقیت این برند در شبکه اجتماعی تیک تاک پرداخته‌ایم. برند گوچی تا حد زیادی محبوب ترین برند لوکس در تیک تاک به حساب می‌آید. این بدان معناست که بازاریابی محصول محور در پلتفرم‌های رسانه اجتماعی (مخصوصا تیک تاک) که از مهمترین کارهای حوزه دیجیتال مارکتینگ به شمار می‌آید، کاری کرده تا این برند در بین خریداران جوانتر طنین انداز گردد.

مطالعه بیشتر: هر آنچه باید در مورد جنسیس کوپه بدانید.

داده‌های اطلاعاتی دریافتی از نتایج بررسی شاخص کسب و کار Vogue نشان از یک نوع تغییر قدرت نسلی در بودجه اختصاصی به خرید کالا‌های لوکس دارد. این شاخص به بررسی 200 معیار فردی و دیدگاه انحصاری از روی رفتار 7000 نفر مصرف کننده کالا‌های لوکس در سرتاسر جهان می‌پردازد. جوان‌ترین مصرف کنندگان یا همان نسل z تقریبا مثل نسل‌هایی با سطح درآمد بالاتر بیشترین اشتیاق را به خرج کردن دارند. برخلاف سایر گروه‌های سنی، بر اساس پیش بینی‌ها هر دو گروه در آینده نزدیک بودجه بیشتری را به خرید کالا‌های لوکس اختصاص خواهند داد.

برند ووگ

مطالعه بیشتر: اسپایدرمن، گیج و سرگردان در تبلیغات هیوندای

تعداد خریداران کالا‌های لوکس در گروه سنی زیر سی سال که قصد افزایش بودجه خود برای خرید کالا‌های لوکس را دارند، از 11 درصد در اواخر سال 2020 به 19 درصد در سال جاری میلادی رسیده است که بیشترین سهم را در میان تمام گروه‌های سنی به خود اختصاص داده اند. وقتی صحبت از محدوده جغرافیایی به میان می‌آید، مصرف کنندگان زیر سی سال سن در ایالات متحده آمریکا، بریتانیا و کره جنوبی پیشتاز بوده و تخمین زده می‌شود که 38 درصد از آن‌ها بودجه بیشتری را صرف خرید کالا‌های لوکس کنند، این رقم تقریبا 2.5 برابر میانگین جهانیست. برآورد‌ها نشان می‌دهند که این گروه سنی تا سال 2025 سهمی 20 درصدی از خرید کالا‌های لوکس همچون محصولات برند گوچی خواهد داشت.

تیک تاک

برند گوچی تنها برندی نیست که در فهرست محبوب‌ترین برند‌های لوکس در تیک تاک قرار گرفته است. بالنسیاگا، الکساندر مک کوئین و جیوانچی نیز با توجه به امتیازشان در میان تمام خریداران محصولات لوکس، نزد مصرف کنندگان با زیر سی سال سن بیشتر از بقیه شناخته شده‌اند. در همین حال، Dior در زمینه معیار‌های دیجیتال و همچنین در بسیاری از رسانه‌های اجتماعی به ویژه اپلیکیشن‌های پیام رسان چینی و «وی چت»، پیشرو است. Burberry با عبور مستمر از مرز‌های تجربه خرده فروشی از طریق راه اندازی فروشگاه‌های پاپ-آپ پیشرفته اجتماعی و دیجیتال از پیشروان این عرصه به شما می‌روند. برند Coach نیز در حال حاضر به دلیل میزان رشد فزاینده مصرف کنندگان Gen-Z سرآمد دیگران بوده و همچنان به رشد و توسعه خود در چین ادامه می‌دهد.

منبع: www.vogue.com