وقتی برگر کینگ با تبلیغات شبکه اجتماعی توئیتر غوغا می کند!

تبلیغات شبکه اجتماعی توئیتر
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

وقتی صحبت از تبلیغات شبکه اجتماعی در فضای دیجیتال مارکتینگ می شود، اکثر افراد از یک سری مدیا و ابزار صحبت می کنند؛ تنها خلاقیتی که در ایده کمپین تبلیغات شبکه اجتماعی هر شرکت با دیگری متفاوت است، ایده گرافیکی یا پیامی است که در طرح تبلیغاتی‌شان دارند؛ اما متاسفانه چیزی که بیش از هر چیری در تبلیغات مهم است و اکثرا فراموش می‌شود، بالا بردن میزان فروش کالا یا خدمات است. در اصل آنقدر در گیر کپی رایتینگ یا طراحی گرافیکی تبلیغات می‌شویم که فراموش می کنیم قرار است تبلیغات به فروش کمک کند.

وندیز Wendy’s یک رستوران زنجیره ای است که مقام سوم را بعد از مک دونالدز و برگر کینگ دارد. یکی از غذاهای معروف وندیز اسپایسی چیکن ناگت بود که در سال 2017 از منوی رستوران حذف شد و با واکنش شدید علاقه‌مندان این غذا در شبکه اجتماعی توئیتر روبرو شد.

رقیب اصلی وندیز یعنی برگر کینگ Burger King از این فرصت به شکل بی‌سابقه‌ای استفاده کرد.

برگر کینگ در یک روش مدرن از تبلیغات شبکه اجتماعی اسپانسر تمامی توئیت هایی شد که از سوی علاقه مندان وندیز منتشر شده بود و به این شکل خود را به عنوان جانشین اسپایسی چیکن ناگت وندیز معرفی می‌کرد.

تبلیغات شبکه اجتماعی توئیتر

اثرگذاری این روش تبلیغات شبکه اجتماعی توئیتر بسیار زیاد بود و توانست به برگر کینگ کمک بسیار زیادی در فروش کند. برگر کینگ انبار این محصول خود را که برای سه ماه تامین شده بود در عرض 4 هفته به فروش رساند.

بیشتر بخوانید:  همبرگر دموکراتیک برگرکینگ

همچنین بیش از 1.5 میلیارد اثرگذاری Impression در فضای رسانه‌ای با این کمپین برای کریسپی گلدن ناگت برگر کینگ رخ داد و توانست جای رقیب خود را به خوبی بگیرد.

در سال 2019 تبلیغات شبکه اجتماعی یکی از محبوب ترین ترندهای تبلیغات دیجیتال است که باید توسط دیجیتال مارکترها مورد توجه و استفاده قرار بگیرد.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0