بستنی با طعم پنیر و ماکارونی !

بستنی با طعم پنیر و ماکارونی | آیمارکتور

شرکت کرافت که به خاطر ماکارونی و پنیر (Macaroni & Cheese) خود مشهور است، به تازگی با یک شرکت سازنده بستنی موسوم به «Van Leeuwen»، مستقر در بروکلین، همکاری داشته و به افتخار روز ملی پنیر و ماکارونی یک نوع بستنی جدید با این طعم جذاب و دوست داشتنی ( بستنی با طعم پنیر و ماکارونی ) را ارائه داده است.

افراد می‌توانند عطر و طعم این نوع ICE CREAM جدید و جذاب را در نیویورک به طور رایگان امتحان کنند. اگر در جای دیگری هستید کافی است به شعبه «Van Leeuwen» نزدیک محل سکونت خود رفته و به قیمت 12 دلار یک ظرف بستنی با طعم پنیر و ماکارونی را سفارش دهید.

بیشتر بخوانید : بهترین آگهی های تبلیغاتی در سال 2020

 

بستنی با طعم پنیر و ماکارونی | آیمارکتور

خوراکی خوشمزه و انرژی بخش !

«امیلی ویولت»، دستیار ارشد مدیر برند در بخش «Macaroni & Cheese» شرکت Kraft گفت: «ما می‌دانیم که در یک روز گرم تابستانی هیچ چیز مثل بستنی نمی‌تواند روح و روان انسان را تازه کند. به همین دلیل ما می‌خواستیم دو عدد از راحت ترین غذا‌های نمادین را با بستنی ترکیب کرده و یک خوراکی خوشمزه و انرژی بخش با طعم فراموش نشدنی ماکارونی و پنیر کرافت را تولید کنیم که همه با آن بزرگ شده ایم.»

بستنی با طعم پنیر و ماکارونی | آیمارکتور

«به عنوان طرفداران بزرگ Van Leeuwen، ما می‌دانستیم که آن‌ها می‌توانند شریکی ایده‌آل برای تولید این Ice Cream با ما باشند. نه تنها طعم این بستنی عالی است بلکه با استفاده از موادی با کیفیت بالا ساخته شده و فاقد طعم دهنده‌های مصنوعی، رنگ یا هر نوع مواد نگهدارنده می‌باشد.»

منتظر چه هستید؟ دهان خود را با این عطر و طعم شور و شیرین آشنا کنید تا گرمای تابستان را از بین ببرد.

 

منبع : www.designtaxi.com