وقتی بسته‌بندی محصول با شما حرف می‌زند

زمان مطالعه 2 دقیقه2.9K۰

یک شرکت تولیدکننده محصولات نوشیدنی در یک ابتکار خلاقانه اقدام به راه‌اندازی کمپینی بسیار تاثیرگذار کرده است.
Anomaly-Toronto-has-launched-this-campaign-for-Belgian-White
در این کمپین، Belgian white با قرار دادن بسته‌بندی سخنگوی محصول خود اقدام به ایجاد ارتباطی موثر با مخاطبین کرده است؛ بدین شکل که عکس روی بسته‌بندی ۱۲ عددی از این نوشیدنی دارای لب‌های متحرک بوده و با نزدیک شدن مشتری به قفسۀ نوشیدنی‌ها شروع به برقراری ارتباط با مشتری می‌کند!

بخشی از دیالوگ محصول با مشتری
– بستۀ نوشیدنی : مدل موهات رو دوست دارم، دقیقا اینجام …
– مشتری ( به اطراف نگاه می‌کند و به دنبال صدا می‌گردد و به بالا نگاه می‌کند!)
– بستۀ نوشیدنی : من خدا نیستم، به من نگاه کن، به پشتت نگاه کن خوشتیپ ….

– حتی در قسمتی مشتری از جعبه می‌پرسد: « چطوری این کار را انجام می‌دهی؟!!!»
این قسمت جالب‌ترین بخش کمپین است، زیرا نشان می‌دهد تا چه حد این کمپین در ایجاد ارتباط با مشتری موفق بوده است. زیرا مشتری در لحظه‌ایی، اصلاً احساس نمی‌کند که با یک جسم بی‌جان طرف است.
جالب‌تر از این موضوع، بخش پایانی ماجرا است که مشتریان با تعجب و اشتیاق بسته‌بندی محصول را از قفسه برمی‌دارند و در کمال ناباوری مشاهده می‌کنند که کابلی به دستگاه وصل نیست و حتی می‌توانند همان بستۀ به اصطلاح سخنگو را خریداری کرده و با خود ببرند.

نظر شما در مورد نحوۀ صحبت کردن این بسته‌بندی چیست؟

بهتر است خودتان ویدئوی آن را ببینید :

مسلماً این بزرگترین آرزوی یک تولیدکنندۀ کالا است که در بازاری پر از رقیب، محصولاتش با گپ‌و‌گفت با مشتری بتوانند خود را در سبد خرید مشتری جای دهند، البته این را هم در نظر بگیرید وقتی وارد یک فروشگاه می‌شوید اگر تمامی کالاها بخواهند با لب بازکردن شما را برای خریدشان مجاب کنند چه اتفاقی می‌افتد!

لینک کوتاه
http://bit.ly/2X1FTDC

782 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

  1. فهیمه چگینی

    سلام. با عرض تبریک و خسته نباشید به خاطز وب سایت خوبتون.
    البته فکر میکنم این فقط یک تبلیغ بوده که یکبار با طراحی لب متحرک روی بسته بندی و اپراتوری که در برابر عکس العمل خریداران واکنش نشان میده ساخته شده! و تا اینتراکتیو شدن همه ی بسته بندی ها ی یک شرکت در دنیای بازاریابی راه زیادی مونده.

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند