بسته بندی تکیلا با مشتریان خود تعامل برقرار می کند

بسته بندی تکیلا
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

بسته بندی هوشمند بطری‌های تکیلا با هدف تعامل با مشتری، برچسب NFC دارد. برند تکیلا «OTACA» با بسته بندی هوشمند بطری‌های تکیلا خود مجهز به فناوری مدرن ارتباطات میدان نزدیک (near-field communication) شکل تازه ای از تعامل با مشتری را به ارمغان می‌آورد.

برند OTACA با همکاری شرکت امنیت دیجیتال و احراز هویت «identiv»، یک سری بطری‌های تکیلا جدید را طراحی و تولید کرده است که قابلیت اسکن و تعامل با مشتری را دارند. مدیران و دست اندرکاران این پروژه در سال 2021 میلادی کار را با 5 هزار بطری تکیلا شروع کرد. حالا این تعداد به 50 هزار بطری افزایش یافته است.

تراشه‌های NFC ر وی این نوشیدنی ها برای مشتریان این امکان را فراهم می‌آورند که بطری‌های تکیلا خود را ردیابی کرده، مشروب موجود داخل بطری را احراز هویت کرده، با برند ارتباط برقرار کرده و نسبت به گذشته دسترسی آسان تری به ثبت سفارش مجدد تکیلا و امتیازات مخصوص طرح وفاداری داشته باشند. در این راستا یک تگ NFC مجهز به تراشه تحت عنوان «NTAG 210u» با عملکرد بالا داخل درب بطری ای گرفته است.

درب دیجیتالی بطری تکیلا دارای تصویری هولوگرافیک از لوگوی شرکت بوده و درپوش آن برای مشاهده بهتر در بار‌ها و کلوپ‌های شبانه طوری طراحی شده که در تاریکی بدرخشد.

بیشتر بخوانید: ایده خلاقانه : بسته‌بندی ماهی تازه

این بسته بندی هوشمند نه تنها برای مشتریان مفید است بلکه بازخورد انی را برای شرکت نیز به دنبال دارد. حرکت فوق به برند‌ها یک سری دیدگاه‌های کلیدی در خصوص مخاطبان خود و نحوه تعامل آن‌ها با محصولاتشان ارائه می‌دهد.

در قالب یک بیانیه مطبوعاتی، مدیر عامل شرکت، آنتونی آکتا، معتقد است که فناوری NFC داستان سفر هر بطری تکیلا در جریان فرایند تولید را به طور مستند بیان کرده و پنجره ای را می‌گشاید تا مشتریان بتوانند نگاهی دقیق به فرآیند تولید محصولات برند انداخته و نحوه عرضه تکیلا به بازار را بیاموزند.

اگرچه بعید است که حین نوشیدن تکیلا بتوان چیز زیادی یاد گرفت اما ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.

منبع: designtaxi

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0