بسته های مراقبتی هدیه لانکوم به کادر درمان به مناسبت روز جهانی پرستار

بسته های مراقبتی لانکوم
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

بسته های مراقبتی هدیه لانکوم به کادر درمان به مناسبت روز جهانی پرستار

 

روز جهانی پرستار

به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی پرستار، یک برند آرایشی به نام «لانکوم» که در سخاوت و مراقبت خلاصه می‌شود، تصمیم گرفت تا عمیق ترین مراتب تشکر و امتنان را از همه پرستاران و افرادی به جا آورد که این روز‌ها در خط مقدم مبارزه با شیوع کرونا، جان خود را برای درمان همه بیماران به خطر می‌اندازند.

این حس حمایت و قدردانی از طریق تمدید روند ارسال بسته‌ های مراقبتی لانکوم رایگان به پرستاران در سرتاسر آمریکا ابراز می‌گردد. امید است که این حرکت کوچک بتواند لحظه ای راحتی و مراقبت از خود را برای آن‌ها به همراه داشته باشد. سال گذشته در قالب یک اقدام مبتکرانه با موضوع همبستگی جهانی تحت عنوان «Lancôme Cares»، شرکت از ابتدای ماه مه 2020 تا پایان سال، بیش از 30 هزار بسته مراقبتی به ارزش تقریبی سه و نیم میلیون دلار را به پرستاران در ایالات متحده و بیش از 215 هزار پرستار در بیش از سی کشور جهان اهدا کرده است.

در فاصله بین ژانویه تا ژوئن سال 2021، لانکوم با تمدید بسته‌های مراقبتی به حمایت خود از این قشر زحمتکش ادامه داد. در این راستا یک آگهی تبلیغاتی چاپی در روز جهانی پرستار در فضای باز برگزار و یک کمپین اجتماعی از طریق هشتگ اختصاصی #ShowYourGratitude برای بسیج کردن جوامع و نشان داده پشتیبانی و تشکر از پرستاران در محل سکونت خود و در ادامه در سرتاسر جهان برگزار شد.

بیشتر بخوانید : فیلیمو یا نماوا ؟ مقایسه فیلیمو و نماوا + هزینه اشتراک

 

بسته های مراقبتی لانکوم

از لانکوم چه می‌دانید؟

لانکوم در سال 1935 میلادی توسط یک آرمانگرا و پیشگام در حوزه نظریه پردازی به نام «آرماند پتیتجین» و با هدف انتشار روح و طبع ظریف فرانسوی در سرتاسر جهان تاسیس شد. در ادامه این شرکت به سرعت خود را به عنوان تجسم جوهره زیبایی مطرح کرد. بیش از هر زمان دیگری، در حال حاضر هدف برند در این خلاصه می‌شود که به هر زنی با هر سن و رنگ پوست، امکان شکوفایی و درک زیبایی و زنانگی خود را بدهد.

لانکوم ضمن حضور در 135 کشور جهان با استخدام حدود 20 هزار نفر مشاور زیبایی در شعب مختلف، خدمات پیشرفته و محصولات برجسته ای را به مشتریان بین المللی خود ارائه می‌دهد. ترکیب موفقیت آمیز تخصص علمی و درک شهودی نیاز‌های زنان، منجر به دست زدن به نوآوری‌های اساسی و منحصر به فرد و در ادامه تولید مکمل‌هایی با کارکرد‌های مراقبتی، آرایشی و رایحه بخشی به طور همزمان شده است.

با این وجود لانکوم مدام تاکید می‌کند که حس خوشبخنی جذاب ترین شکل زیبایی است. به منظور تجسم آن، برند زنان جذاب و کاملا متبحری مانند جولیا رابرتز و پنه لوپه کروز را انتخاب کرده است.

با همکاری سازمان مردم نهاد «Lancôme Care»، شرکت دست به اجرای یک برنامه خیرخواهانه بین‌المللی موسوم به «آینده او را بنویس» زده است. هدف از انجام این کار مبارزه با بی سوادی زنان در همه جای دنیا است.

 

منبع : www.prnewswire.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0