بطری سلفی، کمپین بازاریابی کوکاکولا برای نسل هزاره

کمپین بازاریابی کوکاکولا با بطری سلفی

این روزها عکس‌های سلفی به بخشی از زندگی نسل Y تبدیل شده و برخی افراد از هر فرصتی برای گرفتن عکس سلفی استفاده می‌کنند و همین موضوع باعث شده در این میان نیز شرکت‌های زیادی با معرفی ابزار مخصوص سلفی، تلاش دارند تا نسل هزاره را جذب برند کنند و این بار نوبت کوکاکولا هست. در کمپین بازاریابی کوکاکولا با نام بطری سلفی Selfie Bottle از این علاقه مندی نسل هزاره استفاده شده است.
کمپین بازاریابی کوکاکولا

کوکاکولا یک پایه مجهز به دوربین را برای بطری 500 میلی‌لیتری خود ساخته تا «اولین بطری سلفی دنیا» را عرضه کند!
این بطری می‌تواند به‌صورت خودکار وقتی آن را برای نوشیدن به میزان 70 درجه نسبت به افق خم کردید از شما عکس بگیرد و تصاویر آن نیز از طریق درگاه USB به گوشی شما منتقل خواهد شد!

کمپین بازاریابی بطری سلفی کوکاکولا توسط یک آژانس تبلیغاتی به نام Gefen Team برای یک رویداد تابستانه کوکاکولا ساخته شده است تا افراد بیشتری را به شرکت در این رویدادها و گرفتن سلفی و همچنین به اشتراک‌گذاری آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی مثل فیس‌بوک، اسنپ‌چت و اینستاگرام البته با هشتگ مناسب تشویق کند.
coca-cola-selfie-bottle-796x529
البته این اولین باری نیست که شرکت کوکاکولا دست به تولید محصولی تکنولوژیکی زده و اوایل سال جاری نیز آنها از برنامه‌های خود برای بازیافت بطری‌های قدیمی و تولید هدست‌ های واقعیت مجازی سخن گفتند.