بلیط رایگان پارک آبی در سطل آب

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

پارک آبی Splashdown Waterpark یکی از نمونه‌های مناسبی است که پرداختن به فعالیت‌ها و کمپین‌های بازاریابی آن در چند دوره گذشته می‌تواند آموزنده باشد.

مطمئناً شما حداقل یک‌بار تا کنون مخاطب پیامک‌های تبلیغاتی پارک آبی آزادگان تهران بوده‌ايد.
پارک آبی آزادگان تا به‌امروز با هدفگذاری فروش در ازای پروموشن، برنامه‌های بازاريابی خود را پیش برده است. همانطور که می‌دانید وقتی برنامه بازاریابی Marketing Plan شما براساس كاهش قیمت برای جلب مشتری بسته می‌شود و این‌کار را برای طولانی‌مدت ادامه می‌دهید، سخت می‌توانید كالا و خدماتتان را به قیمت عادی و بدون پروموشن و تخفیف عرضه كنید و به محض اینكه استراتژی تخفیف خود را متوقف كنید، شاهد كاهش فروش خواهید بود. این کاهش فروش تنها یک دلیل دارد و آن این است که مشتری در انتظار می‌ماند تا شما كالا یا خدمت خود را دوباره با تخفیف اعلام کنید.

شرطی كردن مشتری برای خرید کالا از آن استراتژی‌هایی محسوب می‌شود که روی شخصیت برند و فروش تأثیرگذار هستند و در صورتی که بنگاه‌های اقتصادی به سوددهی لازم در این دوره دست پیدا نکنند، کسب‌و‌کار مربوطه دچار مشکلات جدی می‌شود.
بلیط رایگان پارک آبی در سطل آب 1
پارک آبی Splashdown Warepark در آخرین کمپین خود در فضای باز به مخاطبین خود بلیط رایگان اهدا می‌کرد؛ مخاطبین برای دریافت بلیط رایگان پارک آبی می‌بایست در سطل آب یا آبنما، آبشار و … که توسط Splashdown در خیابان و جاهای مختلف شهر قرار گرفته بوده است بروند و بلیط رایگان را دریافت می‌کردند، البته به شرط اینکه حاضر باشند حسابی آبی به تن بزنند و خیس شوند!
BLOG_POST_-_Splashdown_-_Tickets_copy
Kelseyfountain
BLOG_POST_-_Splashdown_-_Olympic_Village_Tickets_
BLOG_POST_-_Splashdown_Park_-_Tickets_
کمپین فوق در ونکوور کانادا برگزار شده و علاقه‌مندان می‌توانستند آن را در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #getwetforfree دنبال کنند.

ویدئوی مربوط به کمپین پارک آبی Splashdown Warepark در ونكوور :

چند نمونه از کمپین‌ها و تبلیغات چاپی پارک آبی را در زیر مشاهده نمایید.

تمدد اعصاب با حضور ( خیس شدن ) در پارک آبی :
بلیط رایگان پارک آبی در سطل آب 2
بلیط رایگان پارک آبی در سطل آب 3

عواقب ناخواسته در هنگام لذت بردن از بازی‌های موجود در پارک آبی :
بلیط رایگان پارک آبی در سطل آب 5

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0