بهترین آگهی‌های تبلیغاتی سال 2020

بهترین آگهی‌های تبلیغاتی سال 2020 | آیمارکتور
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

بهترین آگهی‌های تبلیغاتی سال 2020

 

با خروج از سال جهنمی 2020 همگان امیدوارند که مشتریان و آژانس‌های تبلیغاتی سعی کنند فراتر از کلیشه‌های معمول و تفکر گروهی پیش بروند. در ادامه از نگاه وبسایت فوربس به مرور بهترین آگهی‌های تبلیغاتی سال 2020 می‌پردازیم:

 

  1. Apple. آژانس تبلیغاتی: TBWA/Media Lab

در قالب یک ویدئوی 7 دقیقه ای با ریتم تند، اپل جنبه طنز آمیز دورکاری اجباری در این دوران را به تصویر می‌کشد. ویدئو حاوی همان حرکات ناشیانه ای است که تقریبا همه ما طی کنفرانس ویدئویی آن‌ها را تجربه کرده ایم که از آن جمله می‌توان به حضور کودکان، پدر و مادر سردرگم، حیوانات خانگی نیازمند توجه و اتفاقات غیر منتظره حین برگزاری جلسات اشاره نمود.

 

 

  1. match.com. آژانس تبلیغاتی: Maximom Effort Productions

بازیگر معروف، رایان رینولدز، به عنوان یکی از موسسان این آژانس، از خود یک نابغه تبلیغات ساخته است. رینولدز با استفاده از شخصیت‌های فیلم «Deadpool2» و به کمک شرکت مخابراتی «Mint Mobile» دست به راه اندازی جالب ترین کمپین‌های تبلیغاتی زده است.

بیشتر بخوانید : سئو مارکتینگ

سال 2020 یک سال جهنمی بود اما با نزدیک شدن به پایان خود، رینولدز در حالی شیطان را به تصویر می‌کشد که توانسته سرانجام دختری را مطابق میلش پیدا کند. نام این دختر چیزی نیست جز: «2020»

 

  1. پروژه لینکلن

برخی افراد این قبیل آگهی‌های تبلیغاتی ضد ترامپ را بهترین آگهی‌های تبلیغاتی از زمان فعالیت تیم تبلیغاتی «The Tuesday Team» تاکنون عنوان می‌کنند. اگر آنقدر سن و سال ندارید که آن‌ها را به یادآورید، بهتر است بگوییم که ذهن‌های خلاق «Madison Avenue» در سال 1984 میلادی در حمایت از کمپین انتخابات مجدد ریگان دست به تولید آن‌ها زدند.

تبلیغات ضد ترامپ از احنی تند و گزنده برای تمسخر و حمله به رئیس جمهور استفاده می‌کردند. در این میان هیچکدام قدرتمند تر از این آگهی تبلیغاتی نبود که تفسیر دیگری از شعار معروف ریگان یعنی «حالا صبح در آمریکا از راه رسیده است» به شمار می‌رفت. شعار تبلیغاتی جدید از این قرار بود: «صبح انتخابات در آمریکا».

 

  1. برگر کینگ. آژانس‌های تبلیغاتی: INGO استکهلم و «دیوید» میامی

این آگهی تبلیغاتی تغییر شکل برگر اصلی برند پس از یک ماه را نشان می‌داد اما به جای نمایش لایه‌های مختلف آن، یک برگر کپک زده را با جزئیات کامل به تصویر می‌کشید.

ویدئوی تبلیغاتی تحت عنوان «پس از یک روز چه بلایی سر برگر می‌آید»، به شکلی چشمگیر و موثر به این نکته اشاره می‌کند که در تهیه برگر‌های این رستوران از هیچ نوع مواد، رنگ یا طعم دهنده مصنوعی استفاده نشده است.

 

 

بیشتر بخوانید : تبلیغات دیجیتال

  1. نایک. آژانس تبلیغاتی: Wieden+Kennedy

آن چه در مورد این آگهی تبلیغاتی جلب توجه می‌کند، نحوه ادیت آن است. وجود یک نوع هماهنگی میان تصاویر و برش‌ها در صفحه نمایش نشان می‌دهد که همه ورزشکاران و البته با کمی تعمیم، ما، به نوعی با یکدیگر مرتبط هستیم.

با انجام 4 هزار ساعت فعالیت ورزشی، این آگهی تبلیغاتی 90 ثانیه ای یک ورزشکار را در نیمی از صحنه و یک ورزشکار را در نیمه دیگر تصویر مقابل هم نشان می‌دهد، انگار که هر دو یک نفر هستند. راوی آگهی، ستاره فوتبال زنان و فعال حقوق بشر، مگان راپینو، در متن آگهی چنین می‌گوید: «ما هرگز تنها نیستیم و این قدرت ماست.»

منبع : www.forbes.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0