بهترین آگهی های تبلیغاتی 2021 در جهان

بهترین آگهی های تبلیغاتی سال 2021
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

در رده‌بندی بهترین آگهی های تبلیغاتی 2021 در جهان، چیزی که بیش از همه لحاظ می‌گردد، خلاقیت برند‌ها در همگام شدن با جو حاکم بر رسانه‌ها و فرهنگ مردم جامعه است. در ادامه با پنج آگهی تبلیغاتی آشنا می‌شویم که در عین خلاقیت، نکته ای عجیب و غیر منتظره در همه آن‌ها نهفته که شما را شگفت زده می‌کند.

آگهی تبلیغاتی: هاینز: سس کچاپ بکش

در آگهی تبلیغاتی هاینز از چند نفر انسان معمولی درخواست می‌شود تا تصویر یک بطری سس کچاپ را بکشند. این مقدمه یکی از بهترین و خلاقانه ترین کمپین‌های تبلیغاتی سال موسوم به «سس کچاپ بکش» است که آژانس تبلیغاتی «Rethink Canada» دست به طراحی و اجرای آن زد.

در نهایت مشخص شد که عده زیادی از افراد با شنیدن نام سس کچاپ، تصویر یک بطری سس کچاپ هاینز در ذهنشان تداعی شده و تصویر آن را بر روی کاغذ نقاشی کرده‌اند.

این آگهی به عنوان یکی از بهترین آگهی های تبلیغاتی 2021 انتخاب شده است.

بیشتر بخوانید: تغییر در عادت‌ها با کمپین سس هاینز Heinz + ویدئو

WENDY’S: دنیای سوپر WENDY’S

بهترین آگهی های تبلیغاتی 2021

رستوران WENDY’S در جریان روند تعریف یک استاندارد جدید برای شکل حضور برند‌ها در دنیای بازی‌ها امسال دست به اقدامی تازه زد.

«دنیای سوپر وندی» کمپینی بود که هدف از برگزاری آن حضور پر رنگ برند در دنیای بازی‌های ویدئویی بود. دختر و کاراکتر اصلی وندی در بازی «Minecraft» مشغول شکستن بلوک‌های یخی بود. در بازی «Animal Crossing» او فریزر‌ها را به کمترین قیمت پیشنهادی فروخت و در «Street Fighter»، «Super Mario Maker 2» و «Super Smash Brothers» نیز حضوری درخشان داشت. به طور کلی گیمر‌ها بیش از 9 میلیون و 800 هزار دقیقه وقت را صرف کاوش و جستجو در دنیای بازی‌های ویدئویی وندی کردند.

بنیاد Kiyan Prince: زنده باد پرینس

کیان پرینس مسلما باهوش ترین فوتبالیست جوان تیم ملی انگلستان بود. او 15 سال پیش به ضرب چاثو کشته شد. بنیاد «کیان پرینس» یا همان «کی پی اف» یک سازمان غیر انتفاعی است که بر علیه جرم و جنایت با سلاح سرد مبارزه می‌کند.

این بنیاد با همکاری «EA Sports» کاری کرد تا در قالب آگهی تبلیغاتی «زنده باد پرینس»، کیان را در بازی FIFA 21 EA Sports به زندگی بازگرداند و به گیمر‌ها اجازه دهد تا پرینس را به تیم خود دعوت کرده یا در کنار او و در قالب تیم باشگاهی دوران کودکی پرینس یعنی «کویینز پارک رنجرز» بازی کنند.

گیمر‌ها همچنین می‌توانند با بنیاد تماس گرفته و در جریان بازی به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات این سازمان دست یابند. این کمپین توجه رسانه‌ها در سرتاسر جهان را به سوی خود جلب کرد و مدام تلاش می‌کند تا مطمئن شود اتفاقی که برای کیان افتاده برای هیچ بچه دیگری در دنیا اتفاق نخواهد افتاد.

کره بادام زمینی JIF

برند کره بادام زمینی JIF راهی برای ورود به گفتمان فرهنگی پیدا کرد و از رپر و بازیگر معروف آمریکایی، لوداکریس، خواست تا سبک رپ خوانی خود را به روز کند. در ادامه لوداکریس به کمک یک قاشق کره بادام زمینی JIF و راه‌اندازی چالش #JifRapChallenge در تیک تاک به کاربران فرصت داد تا در قالب یک اجرای دو نفره، با او همخوانی کنند.

کاربران تیک تاک بیش از 7 میلیارد مرتبه از این ویدئو بازدید کرده و به این ترتیب موجی از ویدئو‌های چالشی به تیک تاک ارسال شد که این ویدئو را به یکی از بهترین آگهی های تبلیغاتی 2021 تبدیل می‌کند.

به ایسلند سفر کنید: «ICELANDVERSE»

در ماه اکتبر، زمانی که فیسبوک نام خود را به متا تغییر داد، ویدئوی تبلیغاتی و رویای ذهنی مارک زاکربرگ سر و صدای زیادی به پا کرد. در عرض یک هفته، از آن جا که اخبار رسانه‌ها همچنان حول محور برند متا می‌چرخید، سایت رسمی گردشگری ایسلند موسوم به «Visit Iceland» یکی از خنده‌دارترین و به موقع ترین ویدئو‌های جعلی سال را منتشر کرد.

این آگهی تبلیغاتی جالب و جذاب به شکلی عالی و تمام عیار در یک محیط کاملا طبیعی قدرت همگام شدن با موج داغ راه افتاده در همه جای دنیا را نشان می‌داد البته به روشی که چندان هم عجیب و دور از ذهن نیست.

لینک منبع: fastcompany.com