بهترین توییت‌ برند‌ها در سال 2021

بهترین توییت
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

بهترین توییت‌ برند‌ها در سال 2021 توسط توییتر اعلام شد. در این میان برنده بزرگ سال مک دونالد بود که در مجموع عنوان «بهترین توییت» را از آن خود کرد. مک دونالد در قالب شاهکاری کوچک مرز‌های خلاقیت را جابجا و مسیر تکامل را طی کرد تا بتواند با متنوع ترین و بزرگ ترین جامعه مصرف کنندگان در تاریخ آمریکا گفتگو کند. از طریق اقدامات مختلف، از غذا خوردن اعضای گروه بی تی اس از کره جنوبی در رستوران گرفته تا اجرای یک طرح ویژه برای طرفداران پر و پا قرص مک دونالد ، این برند همچنان در تلاش است تا به سوژه داغ بحث و گفتگو‌ها در توییتر تبدیل شود.

بررسی روزانه ترند‌ها و موضوعات داغ می‌تواند به برند‌ها کمک کند تا همواره در کانون توجه باشند. مک دونالد نیز در سال 2021 همواره سعی کرده تا از اینفلوئنسر‌ها و ترند‌ها برای حضور پر رنگ و دائمی خود در دنیای چت و توییتر کمک بگیرد. ظاهرا این حربه موفق عمل کرده است.

بهترین توییت مک دونالد

مطالعه بیشتر: استراتژی فعالیت در توییتر

چیزی که همواره باید به یاد داشته باشید این است که باید افراد خوب و مناسبی را برای مدیریت صفحات خود در رسانه‌های اجتماعی استخدام کنید. این افراد باید بتوانند ویژگی‌های رسانه را به خوبی درک کرده و زمینه حضوری فعال و پر رنگ را در توییتر فراهم کنند. فعال بودن در توییتر یک مسئله است و داشتن حضوری پر رنگ در آن مسئله‌ای دیگر. لزوما همه کاربران با هزاران نفر فالوئر در این گروه قرار نمی‌گیرند. در زمان اقدام برای استخدام افراد به عنوان مدیر رسانه‌های اجتماعی، نه تنها باید حضور پر رنگ آن‌ها در این محیط را لحاظ کرد بلکه باید نمونه‌هایی از توییت‌های آن‌ها را بررسی نموده و ببینیم چقدر با بهترین توییت و مباحث ترند روز آشنا هستند.

بیشتر بخوانید:  برندسازی دیجیتال برای طراحان داخلی

در ادامه بهترین توییت درباره برند در سال 2021 متعلق به شرکت والت دیزنی است که یک سال موفق پر از تبلیغات و خبر‌های داغ و دست اول را پشت سر گذاشت. والت دیزنی در توییت‌های خود از تلاش‌های شبانه روزی خود و ارائه محصولات جدید از سوی کمپانی‌های پیکسار و دیزنی خبر داده است.

بهترین توییت دیزنی پلاس

همه گیری کرونا بسیاری از ما را در خانه نگه داشت. در نتیجه دیزنی از این فرصت استفاده کرد تا به تبلیغ فیلم و محتوای مناسب و جذاب در توییتر بپردازد. اقدام فوق تعریفی جدید از حضور برند‌ها در توییتر به فعالان صنعت سینما ارائه داد.

بهترین توییت ردپای آبی

در حالی که امثال نتفلیکس در دوران کرونا بسیار موفق عمل کرده اند، ستاره‌های دیزنی سکان رسانه‌های اجتماعی را در دست گرفته اند. با این وجود، محبوب ترین و بهترین توییت برند در سال 2021 متعلق به استیو از برنامه کودک محبوب «Blue’s Clues» بود. در این توییت به دوران حضور استیو در کالج اشاره شده بود و دو میلیون لایک نشان از قدرت زیاد تلویزیون در زندگی مردم دارد.

در نهایت Oreo با راه اندازی یک کمپین خاص، جایزه بهترین خلاقیت سال را در توییتر از آن خود کرد. این برند در قالب یک توییت جنجالی چنین نوشت: «شما باور دارید که از روی ماه و خورشید می‌توان آینده را پیش بینی کرد. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که Oreo نیز می‌تواند فال شما را بگیرد؟» در نهایت Oreo با تجزیه و تحلیل توییت‌های طرفداران، می‌توانست به شخصیتشان پی برده و فالشان را بگیرد.

بیشتر بخوانید:  مروری بر ماندگارترین کاراکتر یا ماسکات برند Brand Mascot

مطالعه بیشتر: بیسکوییت های Oreo

بهترین توییت Oreo

منبع: www.socialmediatoday.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0