شرکت‌های آمریکایی بودجه شبکه‌های اجتماعی خود را در سال 2017 افزایش می‌دهند

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

طبق تحقیقات اخیر، بیش از نیمی از صاحبان آمریکایی کسب‌وکارهای کوچک (SMBs) در سال 2017 بودجه شبکه‌های اجتماعی خود را افزایش خواهند داد. هنگامی‌که Infusionsoft از صاحبان SMBs در مورد کانال‌های بازاریابی،جایی که انتظار افزایش هزینه داشتند، سؤال پرسیدند، 56 درصد از آن‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند که بودجه‌ی شبکه‌های اجتماعی را افزایش دهند و این در حالی بود که 3/1 این بودجه به تبلیغات دیجیتال و بهینه‌سازی موتورهای جستجو اختصاص داده‌شده بود. 4/1 صاحبان SMBs اعلام کردند که نا بودجه‌ی بخش بازاریابی ایمیل را افزایش خواهند داد.

اکثر صاحبان SMBs به‌طور منظم حداقل از یک کانال رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. به استناد 72 درصد نظرات افراد شرکت‌کننده در نظرسنجی، جای تعجب نیست که فیس‌بوک محبوب‌ترین پلتفرم مورداستفاده باشد بعدازآن توییتر با 36 درصد و اینستاگرام با 33.1 درصد در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.
digital marketing
انتظار می‌رود صاحبان SMBs بیشترین هزینه را امسال در فیس‌بوک به‌عنوان بهترین کانال بازاریابی اجتماعی صرف کنند. در دسامبر 2016 BIA/Kelsey از صاحبان آمریکایی SMBs در مورد کانال‌های اجتماعی جایی که برای صرف بودجه در آن برنامه‌ریزی کردند نظرسنجی انجام داد و نتایج نشان داد تبلیغات و ویدیوهای فیس‌بوک در طول 12 ماه آینده در سال 2017 بیشترین افزایش را خواهند داشت.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در حال حاضر یکی از رایج‌ترین شیوه‌های مورداستفاده بین صاحبان آمریکایی SMBs است. بر اساس آمار موسسه Wasp Barcode Technologies در نوامبر 2016 استفاده از یک وب‌سایت و ایمیل است برای رسیدن به اهداف بازاریابی ابزارهایی ضروری و درعین‌حال ساده هستند. بااین‌حال تنها نیمی از صاحبان کسب‌وکارهای کوچک از این ابزارهای هرچند ساده برای بازاریابی فعالیت‌های خود استفاده می‌کنند و نیمی دیگر آز آن بی‌بهره‌اند.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0