بچه‌های آمریکایی در سال بیش از ۲۵۰ تبلیغ از مک دونالد تماشا می‌کنند

زمان مطالعه < 1 دقیقه3.3K۰

بخواهید باور کنید یا نه اما حقیقت این است که فست فود مک دونالد برای کودکان آمریکایی یک انتخاب اجتناب ناپذیر است.
fastfood-kids
براساس آخرین تحقیقاتی که توسط موسسه نیلسن انجام گرفته است، هر کودک آمریکایی در سال ۲۰۱۲ میانگین ۱۰۰۰ تبلیغ در مورد فست فود می‌بیند!
این تحقیق نشان داده است که دانش‌آموزانی که در دورۀ ابتدائی تحصیل می‌کنند در سال ۲۵۴ آگهی و کودکانی که قبل از سن مدرسه هستند ۲۰۸ تبلیغ در مورد فست فود می‌بیند.
ChartOfTheDay_1627_Fast_Food_Advertising_n
برخلاف بقیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای فست‌فود، مک دونالد تنها رستورانی است که توانسته است کودکان را صدها بار به تماشای تبلیغات فروشگاه‌های خود بکشاند. همانطور که می‌بینید در این جدول فست‌فودهای ساب‌وی Subway و دومینو Domino’s با فاصلۀ زیادی مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کرده‌اند.

در ضمن با توجه به این آمار نباید خیلی هم تعجب کرد وقتی می‌بینیم که آمریکا مقام دوم را در بالاترین میزان چاقی کودکان دارد (البته مقام اول را یونان و جایگاه سوم را ایتالیا در سال ۲۰۱۱ از آن خود کرده‌اند.)

نظر شما در مورد موفقیت در جلب کودکان توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای مک‌دونالد در آمریکا چیست؟

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/a8Xja

813 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند