کمپین تبلیغاتی بیسکویت اوریو (Oreo) با حضور بتمن

بیسکویت اوریو

یک مورد همکاری دو جانبه و متقابل میان کاراکتر بتمن و برند دوست داشتنی و پرطرفدار بیسکویت اوریو، باعث نصب چند بیلبورد تبلیغاتی غول پیکر در سراسر بریتانیا شد.

این بیلبورد تبلیغاتی خلاقانه خارج از خانه که در فضای باز توسط آژانس تبلیغاتی «Digitas» طراحی و اجرا گردید، تا اواسط ماه فوریه سال 2022 میلادی در شهر‌های بزرگی مثل لندن، گلاسکو، بیرمنگام و منچستر اکران خواهد شد و تا قبل از تاریخ اکران رسمی فیلم بتمن 2022 در بریتانیا، یعنی 4 مارس در معرض دید عموم مردم قرار خواهد داشت.

در این بیلبورد تبلیغاتی سلاح معروف بتمن موسوم به «بترنگ» به قلب یک عدد بیسکویت اوریو اصابت کرده و در پس زمینه ای به رنگ‌های سیاه و سفید، صحنه‌ای زیبا و جذاب را به تصویر کشیده است. همان طور که «رافائل اسپسانی» مدیر ارشد برند Oreo می‌گوید: «این بیلبورد تبلیغاتی از دور جلب توجه کرده و همه افراد به سرعت در می‌یابند که داستان از چه قرار بوده و یک نوع همکاری مشترک بین این برند بیسکویت و بتمن به وجود آمده است. در عین ایجاد یک ارتباط فرهنگی و یک نوع هیجان خاص، در ادامه این صحنه جالب ظاهری هیجان انگیز و بامزه به بیسکویت Oreo بخشیده است.»

کمپین تبلیغاتی بیسکویت اوریو

این بیلبورد تبلیغاتی تازه ترین محصول همکاری دو نفره و غیر منتظره میان بتمن و Oreo به شمار می‌رود. پیش از این نیز طرفداران هر دو برند می‌توانستند به تعداد محدود بیسکویت‌های Oreo با طرح بتمن را خریداری کنند که با یک ویدیوی کوتاه درباره بازسازی شهر «Gotham»،محل زندگی کاراکتر بتمن، با بیسکویت اوریو همراه بود.

به گفته «لازاروس نیکیفوریدیس» مدیر اجرایی خلاقیت در آژانس تبلیغاتی Digitas انگلستان، بتمن را گجت‌ها و وسایل همراهش کامل می‌کند. شاید اکران فیلم جدید بتمن در تاریخ سوم ماه مارس سال 2022 را این بیلبورد تبلیغاتی جذاب و زیبا در آسمان شب، جلوه ای تازه ببخشد.

منبع: www.fastcampaign.com