بیشترین کلمات سرچ شده در گوگل، سرچ شده ترین عنوان ها در گوگل در سال 2021

بیشترین کلمات سرچ شده در گوگل

گوگل اخیرا در گزارشی اعلام کرد که در سال 2021، مردم به تدریج با خروج از قرنطینه کم‌کم می‌خواهند یاد بگیرند که «چگونه می‌توانند درمان شوند» جستجو برای این عبارت امسال از هر زمان دیگری تلخ‌تر به نظر می‌رسد. در ادامه با بیشترین کلمات سرچ شده در گوگل در سال 2021 آشنا می‌شویم.

در کنار آن عبارات دیگری به زبان‌های زنده دنیا بیشترین میزان جستجو در گوگل در سال 2021 را به خود اختصاص دادند که برای مثال می‌توان به «چگونه به دیگران احترام بگذاریم»، «چگونه از سلامت روان خود مراقبت به عمل بیاوریم»، «چگونه قوی بمانیم»، «چگونه امیدوار باشیم» و «چگونه به سمت جلو حرکت کنیم» اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: سئو پیشرفته برای سال 2022

اگرچه این سوال‌ها نشان از درد دارند اما در عین حال به رشد و تمایل افراد برای بهتر شدن پس از دوران قرنطینه اشاره می‌کند. عبارات کلیدی «چگونه به دوران گذشته بازگردیم» این واقعیت را اثبات می‌کند. مردم نیز اغلب اوقات به دنبال دریافت تاییدیه هستند.

گوگل می‌گوید: «در سرتاسر جهان مردم به دنبال کشف راه‌هایی برای بازگشت قوی تر به دوران خوش گذشته هستند. یکی از نخستین گام‌ها در این رابطه طرح سوالات مهم و جدی از قبیل «هدف من در آینده چیست» و «چگونه می‌توانم خودم باشم» به شمار می‌رود.

از آن جا که گهگاه تنها منبع درآمد افراد در سال 2020 و به دنبال شیوع گسترده کرونا از بین رفته است، میزان جستجو برای عبارت «طریقه راه اندازی مجدد یک کسب و کار تازه» در سال 2021 از «نحوه پیدا کردن یک شغل جدید» فراتر رفت.

بیشتر بخوانید: طراحی نقشه سفر مشتری

علاوه بر این، ما یاد می‌گیریم که دوستان بهتری برای اعضای خانواده، شرکا و همکاران خود بوده و بهتر از قبل مراقب انسان‌ها و کره زمین باشیم. از دیگر سوال‌های محبوب در این دوران می‌توان از عباراتی نظیر «چگونه از محیط زیست خود محافظت کنیم» و «چگونه به سیاره محل زندگی خود کمک کنیم» نام برد. در کنار آن، مردم فعالانه تلاش می‌کنند تا دریابند چگونه می‌توان به پناهندگان افغان کمک کرد و آینده‌ای روشن را برایشان رقم زد.

در سال 2021 اگرچه کاربران همچنان به دنبال کشف راه‌هایی برای حفظ ارتباط آنلاین و در کنار آن ماندن در قرنطینه خانگی هستند اما در عین حال دوست دارند به گردش و فعالیت در فضای باز نیز بپردازند. حالا دیگر کم کم شلوار ورزشی به عنوان عبارت پر جستجو کنار گذاشته شده و شلوار جین جای آن را گرفته است.

شما می‌توانید تا با کلیک اینجا آمار بیشترین کلمات سرچ شده در گوگل در هر موضوع و هر کشور را ببینید.

 

منبع: designtaxi.com