بیلبورد خاص و خلاقانه توکیو میو میو می‌کند

بیلبورد خاص و خلاقانه
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

در زندگی چیز‌های زیادی وجود دارند که ممکن است حواستان را از چیز‌های اصلی پرت کنند بنابراین متمایز کردن خود از دیگران به خصوص در عرصه تبلیغات شاید کاری سخت به نظر برسد. اگر در کلانشهری مثل توکیو زندگی می‌کنید این چالش ابعاد بزرگتری پیدا خواهد کرد اما از این نکته مهم نیز نمی‌توان غافل شد که اخیرا یک بیلبورد خاص و خلاقانه در توکیو توجه رهگذران را به سوی خود جلب خواهد نمود.

 

 

تبلیغات خلاقانه و هوشمندانه

بیلبورد سخن‌گو در توکیو

در یک نمونه بیلبورد خاص و خلاقانه تبلیغاتی در توکیو شاهد حضور یک گربه عظیم الجثه هستیم.

این گربه ظاهرا مشغول تماشای خیابان بود و در مواردی حتی با مردم حرف می‌زند. او کلمه «نیانیچیوا» را به زبان می‌آورد که ترکیبی از دو واژه «کونیچیوا» (به معنای سلام) و «نیان» (به معنای میو) در زبان ژاپنی است.

بیشتر بخوانید : تبلیغات دیجیتال و سئو مارکتینگ چیست ؟

این گربه واقع در منطقه «شینجوکو» مثل یک گربه واقعی رفتار می‌کند. او گاهی اوقات خمیازه می‌کشد، چرت می‌زند و مانند یک سلطان بر منطقه تحت حکومت خود نظارت دارد. این بچه گربه مجازی همه این کار‌ها را از روی یک قفسه انجام می‌دهد.

بزرگ ترین بیلبورد خاص و خلاقانه توکیو

یک نوع سایه پردازی از نوع پرسپکتیو به این توهم قدرت خاصی بخشیده است. به لطف قرار گرفتن بر روی صفحه ای منحنی، طراحان توانستند همه را قانع کننده که گربه ای آن جا مستقر است.

یک شرکت فعال در زمینه بازاریابی دیجیتال موسوم به «Cross Space» و صاحب ساختمانی که متشکل از یک نمایشگر منحنی است، سفارش ساخت این گربه ماندگار را داده است. هدف از طراحی و اجرای این ایده تبلیغاتی بهتر کردن روحیه مردمانی است که هنوز در سطح شهر با عفونت‌های ناشی از کووید-19 دست به گریبانند.

بیشتر بخوانید:  سس هاینز : به تعداد مساوی نان و هات داگ در بسته قرار دهید

« Takayuki Ohkawa »، سخنگوی شرکت ژاپنی «یونیکا»، یکی از دو شرکت مسئول اجرای این بیلبورد خاص و خلاقانه این طور توضیح می‌دهد: «دلایل زیادی وجود داشت که ما تصمیم به نمایش گربه گرفتیم اما یکی از دلایل مهم آن این است که با شیوع کرونا دنیا تیره و تار شد. به این ترتیب می‌خواستیم شهر «Shinjuku » را احیا کرده و جان تازه‌ای به آن ببخشیم.»

این گربه عظیم الجثه رسما از روز دوشنبه 12 ژوئیه 2021 به میان مردم آمده و بین ساعات 7 صبح تا 1 بعد از نیمه شب خودنمایی می‌کند.

اگر خارج از توکیو زندگی می‌کنید و قصد آن را دارید تا گربه را ببینید، شانس به سراغتان آمده زیرا از طریق یوتیوب می‌توانید به تماشای پخش زنده تصاویری از این گربه دوست داشتنی بنشینید.

 

منبع: www.mymodernmet.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0