بیلبورد خلاقانه و حضور یک انسان زنده در بیلبورد شکلات Cadbury

بیلبورد خلاقانه

کادبری از انگلیسی‌ها می‌خواهد دلیل علاقه شدید استرالیایی‌ها به شکلات تخته‌ای سمبلیک کادبری موسوم به «Caramilk» را فقط از یک استرالیایی بپرسند که زنده در یک بیلبورد خلاقانه حضور پیدا کرده است.

بیلیورد خلاقانه Cadbury

کادبری با همکاری آژانس جهانی خلاقیت VCCP لندن، به تازگی آخرین قسمت از مجموعه کمپین موفق «کافیست از این استرالیایی بپرسید» را راه‌اندازی کرده است.

در راستای تبلیغ شکلات بسیار محبوب Caramilk در انگلستان، این بیلبورد خلاقانه سر و صدای زیادی در میان مردم به پا کرده است.

بیشتر بخوانید: شرکت کننده‌های تولید کننده شکلات ایرانی

بیلبود خلاقانه

تازه‌ترین کمپین تعاملی کادبری در فضای باز در اقدامی پویا و خلاقانه با عنصری زنده جلب توجه می‌کند. این بیلبورد خلاقانه در سه نقطه در سرتاسر انگلستان برگزار شد:

  • کارخانه کاستارد بیرمنگام در تاریخ 26 سپتامبر
  • خیابان «Cross Street» در تاریخ 28 سپتامبر
  • کارخانه آبجوسازی «The Truman Brewery Dray Walk» در لندن در تاریخ 30 سپتامبر

مطالعه بیشتر: با بیلبورد ورزش کنید

شاید همه انگلیسی‌ها شماره تلفن یک استرالیایی را در دفترچه تلفن خود نداشته باشند تا از او به طور مستقیم سوال کنند. بیلبورد خلاقانه جدید کادبری این امکان را فراهم می‌کند تا مردم به سمت بیلبورد رفته و شخصا این سوال را از یک استرالیایی بپرسند.

حتی اگر فرصت حضور کنار بیلبورد به طور زنده وجود نداشته باشد باز هم افراد می‌توانند از طریق اینستاگرام در یک فرایند پرسش و پاسخ شرکت کنند.

حتی به تازگی طرفداران شکلات Caramilk از مقامات مربوطه خواسته‌اند که تا حدی این اجازه به علاقمندان داده شود که با ارز شکلات تخته‌ای Caramilk هزینه‌ها را پرداخت کنند.

بیشتر بخوانید: بیلبوردهای جین وست برای قهرمانان سلامت

بیلبورد خلاقانه Cadbury

تا همین اواخر، فقط اهالی استرالیا و نیوزلند می‌توانستند شکلات Caramilk کادبری را بخرند و به همین دلیل این شکلات شهرت و محبوبیت زیادی میان استرالیایی‌ها به دست آورد.

تقاضا برای Caramilk تا حدی بود که برخی فروشگاه‌ها دست به احتکار و حتی جیره‌بندی آن زدند.

آژانس بازاریابی و رسانه Carat مسئولیت برنامه‌ریزی و اجرای کمپین را بر عهده داشت که به خوبی از پس آن برآمد.

لینک منبع: fabnews.live