بیلبورد خلاقانه تویوتا Toyota برای روز زمین پاک

زمان مطالعه < 1 دقیقه8.6K۲

نام‌گذاری یک روز با عنوانی خاص، یکی از راه‌هایی است که حداقل یکبار در سال انسان‌های روی زمین در آن موضوع تامل کنند. عموماً برندهای مختلف نیز بنا به اهمیت آن موضوع و به قول معروف باتوجه به بلندی موج ایجاد شده، خود را با مخاطبین همسو می‌کنند و بعضاً منجر به رقم خوردن رویدادهای جالبی نیز می‌شوند. یکی از پراهمیت‌ترین این رویدادها یا روزهای مناسبتی روز زمین پاک است. مسلماً این موضوع بهترین موقعیت برای شرکت‌های خودروسازی است که در زمینه کاهش آلایندگی سرمایه‌گذاری کرده‌اند.
شرکت تویوتا Toyota با دارا بودن بیشترین تعداد فروش خودروهای هیبریدی Hybrid نقش بزرگی در این موضوع داشته است. از این‌رو تویوتا سعی کرده‌است برای چنین روزی از خلاقیت خود بهره ببرد.

جالب است بدانید که این شرکت با طراحی و اکران ۳۷ بیلبوردهای هوشمند و تعاملی در شهرهای لس آنجلس و سانفرانسیسکو با امکان تصفیه هوا به مدت بیش از ۵۵ روز، پیش‌بینی کرده است بتواند نزدیک به ۲۵۰۰۰ فوت‌مربع هوای تصفیه شده تولید کند.

با این میزان هوای تصفیه شده می‌توان تاثیر تولید گازهای آلاینده حدود ۵۳۰۰ خودرو را کاهش داد! بیلبوردهای تعاملی تویوتا با نمایشی از خودوری هیبریدی این شرکت مدل میرای Mirai نیز همراه بوده است که می‌توان گفت در ترغیب مشتری برای خرید این محصول بی تاثیر نخواهد بود.

شرکت ایرتویا نماینده تویوتا در ایران نیز بیکار ننشسته است و طرح زیر را برای همراهی خود از “روز زمین پاک” وایرال کرده است.
photo_2017-04-26_15-02-45

لینک کوتاه
http://bit.ly/2IaIY0C

207 نوشته

2 Comments

  1. واقعا جالبه که شرکت های بزرگ خودرو سازی دنیا سعی میکنن محصولاتشون رو منطبق با محیط زیست دربیارن و اینجوری هم درآمد بیشتری کسب کنن و هم اینکه از خودشون بین مردم دنیا یه چهره مثبت بسازن کاش صنایع خودروسازی ماهم یه روزی به این فکر بیافتن تا تولیداتشون رو منطبق بر محیط زیست بکنن

  1. ,واقعا جالبه که محیط زیست هم میتونه عامل بازاریابی و فروش واسه شرکت های خودروسازی بزرگ دنیا باشه کاش خودروسازهای ماهم همچین تفکراتی داشتن

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند