بیلبورد خوراکی: محصولاتی تازه را از بیلبورد بخورید!

بیلبورد خوراکی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شرکت تولید کننده اسنک «Kind Snacks» بیلبورد خوراکی «Kind Grab and Go» را راه اندازی کرده است! این بیلبورد خوراکی تبلیغاتی کاملا از محصولات تازه باغی ساخته شده تا مشتریان ساکن لندن را تشویق کند تا 5 روز در هفته، هر روز یک مشت آجیل بخورند.

این بیلبورد تبلیغاتی به طول 4 متر در مقابل ایستگاه «کینگز کراس» نصب شده و مملو از مواد مغذی توصیه شده روزانه ای است که در قالب یک سری محصولات باغی ضمن ایجاد حس طراوت و تازگی از لحاظ تغذیه ای نیز به فرد قوت می‌دهد.

امکان استفاده از تمام محصولات موجود بر روی بیلبورد خوراکی تبلیغاتی، از جمله گلابی، موز، فلفل و اسنک Kind به راحتی در دسترس عموم مردم هستند تا به سادگی بتوانند آن‌ها را چیده و از کنار بیلبورد عبور کنند.

این بیلبورد تبلیغاتی از ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر برپا خواهد بود تا به همه رهگذران، مسافران و گردشگران اجازه دهد که به میل و سلیقه خود یک محصول باغی تازه را انتخاب کرده و بخورند.

مطالعه بیشتر: رمزگشایی کدهای داوینچی در بیلبورد

کمپین تبلیغاتی جدید Kind Snack پس از انتشار نتایج یک سری تحقیق و مطالعه برگزار شد که نشان می‌داد در حالی که 90 درصد از مردم بریتانیا می‌دانند در طول روز باید پنج وعده غذا بخورند، این حقیقت فقط در مورد 8 درصد از کودکان (11 تا 18 سال)، 27 درصد از بزرگسالان (19 تا 64 سال) و 35 درصد از افراد بالای 65 سال صدق می‌کند.

بیشتر بخوانید:  وقتی طعم واقعی غذا برای همه مهم است

علاوه بر این، تحقیق فوق نشان داد که فقط 13 درصد از بریتانیایی‌ها توصیه‌های پزشکی و تغذیه ای را رعایت کرده و پنج روز در هفته، روزانه یک مشت آجیل می‌خورند.

تقریبا نیمی از بریتانیایی‌ها (47 درصد) اعتراف کرده اند که اگر به آن‌ها اطمینان داده شود که آجیل گزینه ای سالم برای تغذیه در طول روز است، بیشتر می‌خورند که حکایت از فقدان آموزش در مورد تغذیه است.

هنگام بحث و گفتگو درباره نوع تغذیه، نباید آجیل را کنار گذاشت. در واقع باید سهم آن‌ها در رژیم غذایی را مانند سایر مواد غذایی مغذی، میوه‌ها و سبزیجات افزایش داد.

منبع: www.grocerygazzette.co.uk

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0