بیلبورد سه بعدی جذاب سامسونگ با حضور ببر

بیلبورد سه بعدی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

با توجه به اطلاعاتی که مراسم رونمایی محصولات جدید سامسونگ منتشر شد، حالا دیگر تقریبا درباره سری گوشی‌های هوشمند S22 سامسونگ همه چیز را می‌دانیم. پیش از برگزاری رویداد که در تاریخ 9 فوریه برای رونمایی از سری گوشی‌های جدید سامسونگ یعنی S22 انجام شد، تیم بازاریابی سامسونگ به شدت تلاش کرد تا در آستانه برگزاری این رویداد کمپین تبلیغاتی جدیدی با بیلبورد سه بعدی موسوم به «ببر در شهر» راه انداخته و به تبلیغ قدرت زیاد تصویر برداری گوشی‌های هوشمند برند در نور کم بپردازد.

در این راستا سامسونگ دست به نصب یک سری بیلبورد‌های سه بعدی مختلف در نیویورک، لندن، دبی، کوالالامپور و سئول زده که در قالب آن یک ببر مجازی را به طور زنده در حال غرش نشان می‌دهد. سامسونگ بیانیه ای را منتشر کرده و گفته که هدف از نمایش این ببر در بیلبورد سه بعدی نمایش پیشرفت‌ها و قابلیت‌های مدرن و جدیدی است که امکان عکاسی و فیلمبرداری در نور کم را به وجود خواهد آورد.

بیلبورد سه بعدی سامسونگ

این کمپین تبلیغاتی موفق حول محور سال نو چینی می‌چرخد زیرا در چین، ژاپن، کره و چندین کشور آسیای جنوب شرقی امسال سال ببر است. در این قبیل کمپین‌های تبلیغاتی با بیلبورد سه بعدی، سامسونگ وجه تشابه میان ببر و سری گوشی‌های هوشمند گلکسی S22، را «قدرت دید در شب زیاد و رنگ‌های زنده» چشم‌ها یا به عبارتی دوربین آن می‌داند.

تصادفا انتشار گزارشی در اوایل سال جاری میلادی این ادعا را مطرح می‌کرد که سامسونگ قصد رقابت با اپل را دارد. هدف این شرکت تبدیل شدن به برند شماره یک بازار موبایل در سرتاسر جهان است. ثبت رکوردی جدید در بازار موبایل از طریق ارائه محصولاتی مانند هدفون‌های بی سیم، کمک به کاهش فاصله با اپل خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  بهترین کمپین‌های تبلیغاتی در تمام دوران (قسمت اول)

ببر در بیلبوردهای تبلیغاتی S22

طبق گزارشات به دست آمده از رویداد، امکانات خاص موبایل گلکسی S22 اولترا شرایط مناسب را برای عکاسی و فیلمبرداری در نور کم را به وجود می‌آورد. در حالی که شایعه شده گوشی گلکسی S22 اولترا به زودی به بازار عرضه خواهد شد اما با این وجود، خریداران و مشتاقان این گوشی جدید سامسونگ یا S22 پلاس باید تا ماه مارس صبر کنند.

منبع: www.famouscampaigns.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0