توجه به بیماری پوکی استخوان با کمپین مراقب صندلی چرخ‌دار باش osteoporosis

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

بیماری پوکی استخوان از دسته بیماری‌های خاموشی است که بیمار مبتلا دیر از آن آگاه می‌شود و زمان درمان را از دست می‌دهد.
پوکی استخوان یا استئوپروز طبق تعریف انجمن ملی بهداشت، یک اختلال اسکلتی است که بیشتر در دوران کهنسالی بروز می‌کند و ویژگی بارز آن کاهش استحکام استخوان بوده و فرد را در معرض خطر شکستگی قرار می‌دهد. برخلاف بسیاری از بیماری‌های مزمن دیگر که علائم و نشانه‌های متعددی دارند، استئوپروز یک بیماری خاموش و بدون علامت است تا زمانی که یک شکستگی ایجاد شود.
Osteoporosis-bone
وقتی در یک مرکز خرید تراکت‌ها و بروشورهای زیبا و کارآمدی در مورد بیماری پوکی استخوان توزیع شود کمتر کسی آن را مطالعه می‌کند و اکثریت آن را در نزدیک‌ترین سطل زباله خواهند انداخت.

نزدیک به 54 میلیون آمریکایی دچار بیماری پوکی استخوان هستند که از در میان زنان نسبت دو به یک و مردان چهار به یک این بیماری را مبتلا هستند. این موضوع مورد توجه بیمارستان کروز Crouse Hospital و آژانس بازاریابی FCB Health قرار گرفته است تا مخاطبین خود را به شکلی جدی‌تر در جریان عواقب این بیماری قرار دهند.

کمپین مراقب صندلی چرخ‌دار باش Beware The Chair نتیجه همین موضوع است.

یک صندلی چرخ‌دار به وسیله کنترل از راه دور در یکی از مراکز خرید قرار گرفته است. افرادی که به بروشورهای بیماری پوکی استخوان توجه نمی‌کنند توسط این صندلی چرخ‌دار تعقیب می‌شوند تا به آنها یادآوری شود نتیجه اهمیت ندادن به این بیماری، نشستن روی صندلی چرخ‌دار تا آخر عمر است!

بیشتر بخوانید:  کمپین Airbnb : اقامت در کابین کابلی در آلپ

اطلاعات کامل‌تر در مورد این کمپین بازاریابی را می‌توانید در وب سایت مربوطه دنبال کنید.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0