توجه به بیماری پوکی استخوان با کمپین مراقب صندلی چرخ‌دار باش osteoporosis

زمان مطالعه 2 دقیقه2.6K۰

بیماری پوکی استخوان از دسته بیماری‌های خاموشی است که بیمار مبتلا دیر از آن آگاه می‌شود و زمان درمان را از دست می‌دهد.
پوکی استخوان یا استئوپروز طبق تعریف انجمن ملی بهداشت، یک اختلال اسکلتی است که بیشتر در دوران کهنسالی بروز می‌کند و ویژگی بارز آن کاهش استحکام استخوان بوده و فرد را در معرض خطر شکستگی قرار می‌دهد. برخلاف بسیاری از بیماری‌های مزمن دیگر که علائم و نشانه‌های متعددی دارند، استئوپروز یک بیماری خاموش و بدون علامت است تا زمانی که یک شکستگی ایجاد شود.
Osteoporosis-bone
وقتی در یک مرکز خرید تراکت‌ها و بروشورهای زیبا و کارآمدی در مورد بیماری پوکی استخوان توزیع شود کمتر کسی آن را مطالعه می‌کند و اکثریت آن را در نزدیک‌ترین سطل زباله خواهند انداخت.

نزدیک به ۵۴ میلیون آمریکایی دچار بیماری پوکی استخوان هستند که از در میان زنان نسبت دو به یک و مردان چهار به یک این بیماری را مبتلا هستند. این موضوع مورد توجه بیمارستان کروز Crouse Hospital و آژانس بازاریابی FCB Health قرار گرفته است تا مخاطبین خود را به شکلی جدی‌تر در جریان عواقب این بیماری قرار دهند.

کمپین مراقب صندلی چرخ‌دار باش Beware The Chair نتیجه همین موضوع است.

یک صندلی چرخ‌دار به وسیله کنترل از راه دور در یکی از مراکز خرید قرار گرفته است. افرادی که به بروشورهای بیماری پوکی استخوان توجه نمی‌کنند توسط این صندلی چرخ‌دار تعقیب می‌شوند تا به آنها یادآوری شود نتیجه اهمیت ندادن به این بیماری، نشستن روی صندلی چرخ‌دار تا آخر عمر است!

اطلاعات کامل‌تر در مورد این کمپین بازاریابی را می‌توانید در وب سایت مربوطه دنبال کنید.

لینک کوتاه
http://bit.ly/2I9kyVh

782 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

  1. سمیرا

    کاش توی ایران هم از این تبلیغات بود یکم به فکر خود مردم بودند نه جیب خودشون

  1. […] توجه به بیماری پوکی استخوان با کمپین مراقب صندلی چرخ‌د… وقتی در یک مرکز خرید تراکت‌ها و بروشورهای زیبا و کارآمدی در مورد بیماری پوکی استخوان توزیع شود کمترکمپین مراقب صندلی چرخ‌دار باش Beware The Chair نتیجه همین موضوع است. […]

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند