بستن
تبلیغاتموضوع

بیمه زوریخ: نجات آدم برفی !

Zurich-Insurance-Save-The-Snowmen

یک شرکت خدمات بیمه باید همیشه راهی داشته باشد که به مشتریان نشان دهد خدمات بهتر و متفاوت‌تری نسبت به رقبا ارائه می‌کند و از چیزهای باارزش مشتریان (سلامت، خانه، ماشین و …) به نحو احسن حمایت و نگه‌داری می‌کند.

اگر واقعاً عاشق چیزی باشید به بهترین نحو از آن نگهداری و حمایت می‌کنید. If you truly love something, you protect it in the best way ”
این شعاری است که بیمه زوریخ Zurich Insurance برای کمپین بازاریابی خود استفاده کرده است.
Zurich-Insurance-Save-The-Snowmen
شرکت بیمه زوریخ با یک ایده اثرگذار در ذهن کودکان و مشتریان آتی کمپین خود را طراحی و پیاده‌سازی کرده است:
بچه‌ها در فصل سرما عاشق برف بازی و درست کردن آدم برفی هستند، اما وقتی بهار نزدیک می‌شود، تنها می‌نشینند و آب شدن آدم برفی را تماشا می‌کنند.
این دغدغه باعث شده است که شرکت بیمه زوریخ برای آن یک ایده بازاریابی طراحی و پیاده‌سازی کند.
snow
در این کمپین بازاریابی که “آدم برفی خود را نجات دهید” نام‌گذاری شده است، به کودکان امکان می‌دهد تا با عکس گرفتن از آدم برفی خود و ارسال آن به وب سایت کمپین یا درست کردن یک آدم برفی به صورت مجازی، از آدم برفی خود محافظت کنند.
تیمی از بیمه زوریخ با گردآوری آدم برفی‌ها، آنها را به یکی از قله‌های کوه آلپ منتقل می‌کند تا آدم برفی‌ها برای همیشه باقی بمانند.

ویدئوی مربوط به این کمپین خلاقانه را ببینید:

اما در مورد این کمپین ذکر چند نکته مهم است:
– اول از همه اینکه دقت داشته باشید برای آنکه برند شما در لیست انتخاب مخاطب قرار بگیرد، بهتر است از کودکی در ذهن مخاطب خود جایی را باز کنید و با مشتریان خود از کودکی در ارتباط باشید.
– مهمترین نکته در طراحی و اجرای یک کمپین، ایده اولیه است؛ الزاماً صرف هزینه‌های فراوان موجب موفقیت کمپین نمی‌شود، توجه به جنبه‌های اجتماعی و نوع ارتباطی که مخاطب با آن برقرار می‌کند به مراتب موضوع مهمتری است.
– برای تبلیغ خدمات بیمه‌ای و بانکی سعی کنید از قالب‌های تکراری و روزمره بیرون بیایید و جنبه‌های اجتماعی بنگاه اقتصادی خود را نشان دهید؛ چیزی که در ایران کمتر به آن توجه شده و شرکت‌ها تنها به‌صورت مستفیم به‌معرفی خدمات خود می‌پردازند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
فوکوس گروپ (Focus Group) یکی از مؤلفه های اصلی فرآیند تحقیقات بازار است.  زمانی که
ما در دنیایی مبتنی بر فناوری زندگی می‌کنیم و دیجیتال مارکتینگ از جهات بسیاری از
بسیاری از شرکت­‌ها برای ارتباط با مخاطبین خود به فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام و اسنپ­ چت
برچسب : آدم برفیایده برای بیمهبیمه زوریخخدمات بازاریابیخدمات بیمهشرکت بیمهطراحی کمپین بازاریابیکمپین بازاریابیکمپین برای بیمه
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
استنباط بسیاری از فعالان در حوزه مارکتینگ از بازاریابی ویروسی…