بستن
برندینگ

بی‌ام‌دبلیو هویت بصری برند مینی Mini را بروز کرد

mini_logo

بی‌ام‌دبلیو که صاحب برند محبوب خودروی مینی Mini است دست به تغییراتی در هویت بصری برند و اهداف و استراتژی‌های آن زده است.
محصول جدید مینی به نام MINI Clubman نماد این تغییرات است.

2015-mini-clubman-1900x1200-images-68-525x750
برند مینی زمان زیادی بود که تغییراتی در خود ندیده بود اما اینک لوگوی این برند و به پیروی از آن هویت بصری برند به سمت طراحی مینیمال رفته است. فونت و ساختار نشان مینی ساده‌تر شده و در کنار هم نوید یک لوگوی مینیمال را می‌دهند.
mini_logo
mini_type
تغییراتی مهمی که در لوگوی برند مینی می‌توان به آن توجه کرد تغییر حالت از سه‌بعدی به دو‌بعدی است و حذف همۀ اجزای اضافه و تبدیل شدن به ساده‌ترین فرم ممکن و البته نباید فراموش کنید که لوگوتایپی که به سادگی از آن گذشتید از ابتدا بازطراحی شده است.

شاید برای شما جالب باشد که استراتژی مینی حضور در بین خودروهای شهری چهار در است و ورود مینی کلاب‌من اولین خودرو از این دسته خواهد بود.
2016-MINI-clubman-01

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
شرکت موزیلا پس از شش ماه شخصیت هویت بصری برند خود را در لیست کوتاهی
تغییرات در هویت بصری برند و بخصوص در مورد لوگو کار ساده‌ای نیست و نیاز
مجله رنگ: بحث در مورد طراحی حرفه‌ای هویت بصری شبکه‌های تلویزیونی داخلی سال گذشته پس
برچسب : MINI Clubmanبازطراحی لوگوبرند مینیبروزرسانی هویت بصریبی‌ام‌دبلیوخودروی مینیریبرندینگ و هم برند سازیطراحی برند بوکطراحی کتابچه برندهویت برندهویت بصری برند
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

1 دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
اموجی  Emoji ، تصاویری جایگزین کلام گفتاری نسل تکنولوژی برای…