کوتاهترین و تاثیرگذارترین تبلیغ تلویزیونی smart forfour

زمان مطالعه < 1 دقیقه3.9K۰

اتومبیل اسمارت Smart Fortow از ابتدای ورودش به بازار بعنوان یک ماشین دونفره و جمع‌وجور جایگاه خود را در بازار تثبیت کرد. حالا با ورود مدل چهار نفره، این خودرو نیاز به یک معرفی هوشمندانه و تاثیرگذار داشت.
smart-forfour
اسمارت Smart forfour با هوشمندی کامل از پس این موضوع برآمده و با انتخاب و خلق یکی از کوتاهترین و تاثیرگذارترین تبلیغ تلویزیونی توانسته هرآنچه که می‌خواهد را بیان کند.

در این ویدئوی تبلیغاتی ، اتومبیل براحتی  و مانند مدل کوچک خود در خیابان مانور می‌دهد و در یک فضای کوچک پارک می‌کند. در مهم‌ترین قسمت از این تبلیغ ویدئویی نیز، خصوصیت مدل جدید به صورت زیبایی به تصویر کشیده می‌شود.

راننده با برگشتن به عقب و مشاهده یک سرنشین در عقب کاملاً جا می‌خورد و فریاد می‌کشد و با این شعار زیبا ویدئو تمام می‌شود : « بهتر است به وجود بیشتر از دو نفر در اسمارت عادت کنید »

نکته بسیار ریز در این ویدئو این است که به طور زیرکانه‌ای برند شرکت مادر در تبلیغ نمایان است؛ در هر سمت اسمارت یک اتومبیل مرسدس بنز پارک است!

لینک کوتاه
http://bit.ly/2X4dFIr

792 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند