بستن
تبلیغات

کوتاهترین و تاثیرگذارترین تبلیغ تلویزیونی smart forfour

Smart-ForFour-2014-Pariser-Salon-Kleinwagen-09

اتومبیل اسمارت Smart Fortow از ابتدای ورودش به بازار بعنوان یک ماشین دونفره و جمع‌وجور جایگاه خود را در بازار تثبیت کرد. حالا با ورود مدل چهار نفره، این خودرو نیاز به یک معرفی هوشمندانه و تاثیرگذار داشت.
smart-forfour
اسمارت Smart forfour با هوشمندی کامل از پس این موضوع برآمده و با انتخاب و خلق یکی از کوتاهترین و تاثیرگذارترین تبلیغ تلویزیونی توانسته هرآنچه که می‌خواهد را بیان کند.

در این ویدئوی تبلیغاتی ، اتومبیل براحتی  و مانند مدل کوچک خود در خیابان مانور می‌دهد و در یک فضای کوچک پارک می‌کند. در مهم‌ترین قسمت از این تبلیغ ویدئویی نیز، خصوصیت مدل جدید به صورت زیبایی به تصویر کشیده می‌شود.

راننده با برگشتن به عقب و مشاهده یک سرنشین در عقب کاملاً جا می‌خورد و فریاد می‌کشد و با این شعار زیبا ویدئو تمام می‌شود : « بهتر است به وجود بیشتر از دو نفر در اسمارت عادت کنید »

نکته بسیار ریز در این ویدئو این است که به طور زیرکانه‌ای برند شرکت مادر در تبلیغ نمایان است؛ در هر سمت اسمارت یک اتومبیل مرسدس بنز پارک است!

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
جدیدترین اخبار برند های برتر دنیا را اینجا دنبال کنید: - اپل Apple و سامسونگ
- کوکاکولا Coca-Cola هفده درصد از برند نوشیدنی انرژی‌زای مانستر Monster Beverage را با قیمت
مرسدس بنز به‌تازگی شروع به انتشار تیزرهای تبلیغاتی متعددی در مورد محصولات جدید خود از
برچسب : smart forfoursmart fortowتبلیغ اسمارت چهار درتبلیغ خلاقانهتبلیغ ماشینتبلیغ ویدئویخودروی اسمارتمرسدس بنز
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
در سال‌های اخیر نگاه به مقوله برند و برندینگ بسیار…