تبليغ یک محصول ورزشی عجيب توسط کریستیانو رونالدو

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شركت ژاپنی توليدكننده محصولات ورزشی MTG با شعار « ما رویاهای زيادی داريم We have many Dreams » گويا با جسارت و تيزهوشی كامل برای تبليغ محصول ورزشی و تناسب اندام جديد خود از يک چهرۀ برجسته ورزشی جهانی استفاده كرده است.

کریستیانو رونالدو بهترين بازيكن جهان و یکی از مطرح‌ترين چهره‌های تبليغاتی برترين برندهای دنيا در سال‌های اخیر،‌ در كمپين تبليغاتی يكی از محصولات شركت MTG با نام Facial Fitness Pao و شعار « shape up face up » شركت كرده است.
m_img
مسلماً در نگاه اول به اين تبليغ به نظر می‌رسد،‌ تبليغ اين محصول در حد‌و‌اندازه‌های رونالدو نيست؛ اما ديد هوشمندانۀ بازاريابی و البته قدرت چانه‌زنیِ اين شركت ژاپنی برای جذب اين چهره بسيار قابل تقدير است و به نظر می‌آيد شاید تنها راهی که بتوان اين محصول را بعنوان يك كالای ورزشی و كارآمد معرفی كرد استفاده از چهره‌ايی همچون رونالدو است.

البته برگزاری چنين كمپينی و دعوت از ورزشکاری در اندازه‌های رونالدو،هزينه‌های هنگفتی را به شركت تحمیل کند اما با كمی تامل می‌توان به تأثير حضور نام و چهرۀ کریستیانو رونالدو در فروش اين محصول در سراسر دنيا پی برد.
img02
اما واقعاً این محصول عجیب است: با قرار دادن اين محصول در دهان و تكان دادن سر، باعث ایجاد حركت در بازوهای اين وسيله می‌شويد كه به گفته طراحان نرمش عضلات سر و صورت و شادابی صورت و چهره را در پی خواهد داشت.

ویدئوی مربوط به این محصول و تبلیغ آن توسط کریستیانو رونالدو :

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0