مروری بر تبلیغات تاژ روی بیلبوردها در سال 92

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

برند تاژ در سال 1392 با سیاست حضور مستمر در تبلیغاتی محیطی، در جهت تکمیل کمپین‌های 360 درجۀ خود، با در اختیار گرفتن سه بیلبورد در اتوبان کردستان ( خروجی همت )، اتوبان همت ( غرب به شرق – پل شریعتی) و اتوبان مدرس ( پل حقانی) اقدام به پیام‌رسانی به مخاطبین خود کرد.

متاسفانه در ایران به بیلبورد به عنوان یک رسانه پویا نگاه نمی‌شود و بعضاً برخی از طرح‌های بیلبوردها تا سه ماه دست نخورده باقی می‌ماند، بیلبوردهایی که مخاطبین آن مسافرانی هستند که ممکن است در طول سه ماه ده‌ها بار از کنار آن رد شوند.
در اختیار گرفتن چندین بیلبورد در مکان‌های ثابت برای مدتی طولانی، می‌تواند کمک بسزایی در برندینگ و انتقال سریع و مناسب پیام‌های تبلیغای برند داشته باشد، چیزی که در ایران کمتر به آن توجه می‌شود، اما تاژ از این ویژگی به خوبی استفاده کرده است.

حال مروری داشته باشیم بر تبلیغات محیطی تاژ در سالی که گذشت:
تاژ با تکیه بر عمومی کردن استفاده از مایعات لباسشویی، در ابتدای سال با نمایش محصولات زیر و شعارهای مجزا تبلیغات خود را شروع کرد:
رنگین تاژ : مثل رنگین کمان رنگین
روشن تاژ : مثل روز روشن
مشکین تاژ : مثل شب مشکین
ب-لبورد-ما-عات-لباسشو-تاژ-تک-
در مرحله اول از این تبلیغات، بر نتیجۀ استفاده از این محصولات در شستشو تاکید می‌شد که در ادامه شاهد به هم پیوستن این سه محصول به هم بودیم؛ به گفتۀ مدیران این شرکت با قرار گرفتن دو محصول دیگر در کنار مشکین‌تاژ (که خود به‌عنوان یک برند در محصولات شوینده محسوب می‌گردد)، تاکید بر کیفیت محصولات مایعات لباسشویی تاژ به‌عنوان پیام در نظر گرفته شد.
bilbord-tage
سومین دوره از تبلیغات محیطی تاژ مصادف بود با بازگشایی مدارس که تاژ با شعار «پیش میاد دیگه …» کودکی را با لباسِ مدرسه به نمایش گذاشت. در این بیلبورد، تاژ در کنار مادر خانواده قرار گرفت و شیطنت‌ها و بازی‌های بچه‌ها را با لحنی کودکانه پیشتیبانی می‌کرد.
پیش-میاد-دیگه-3
در همین بین در 29 مهرماه شرکت تولید کنندۀ محصولات تاژ در روز ملی صادرات، با کسب بیشترین امتیاز موفق به کسب عنوان صادر کننده نمونه ش؛ که با توجه به مزیت ذکر شده در بالا، این پیام نیز به سرعت به مخاطبین این برند رسید.
nemone-tage
تاژ با نزدیک شدن به شب یلدا، با طرحی از یک لکۀ قرمز به شکل انار بر روی پیراهنی سفید، حضور خود را در این روز باستانی، در کنار مخاطبین اعلام کرد.
tage-yalda
تبلیغات محیطی تاژ برای معرفی پودرهای آنزیم‌دار تاژ و شعار «لباس‌ها مثل روز اول» با طرح جالبی دیگر رونمایی شد. در این طرح یک بستۀ پیراهنِ نو با طرحی از پکیجِ پودرهای آنزیم‌دار تاژ متناسب با شعار آن نمایش داده شد.
پودر-تاژ
همان‌طور که دیدیم تاژ با تغییر رویکرد از نمایش محصول به طرح‌های مفهمومی و با محوریت کیفیت و منطبق به شعارِ «همیشه کیفیت، همیشه تاژ» تبلیغات محیطی خود را ارائه کرد.
در آخرین روزهای سال 1392 نیز برند تاژ با بیلبورد زیر به استقبال بهار رفت.
553263-c8f5d209814ada5e1b2a852fe131f9f4-org
البته با توجه به شعارِ این تبلیغ «سال نو، تاژ نو» به نظر می‌آید که این طرح پیش‌زمینۀ یک پیام جدید برای تاژ در سال 93 خواهد بود.
برای مشاهده تبلیغات تلویزیونی تاژ می‌توانید کانال رسمی تاژ در آپارات را دنبال کنید.

نظر شما در مورد طرح‌های تبلیغاتی تاژ و بیلبوردهای آن چیست؟

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0