تبلیغات جدید برگرکینگ سردرگمی زندگی در دنیای مدرن را نشان می‌دهد

تبلیغات جدید برگرکینگ

رستوران برگرکینگ با همکاری آژانس تبلیغاتی «دیوید مادرید» تلاش کرده تا به معرفی ناگت‌های مرغ جدید خود با ریشه گیاهی بپردازد. در تبلیغات جدید برگرکینگ این برگرکینگ معتقد است که ناگت‌های جدید در واقع می‌توانند خود نیز موجب بروز نوعی حالت سردرگمی شوند که از تبعات زندگی در دنیای مدرن است.

تبلیغات جدید برگرکینگ تعداد زیادی از افراد را به تصویر می‌کشد که با معضلات بزرگ زندگی در دنیای مدرن روبرو شده و با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند. افراد برای مثال با خود می‌اندیشند که آیا باید آن ماشین لباسشویی دوستدار محیط زیست با قابلیت صرفه جویی در مصرف انرژی را بخریم یا خرید آن در وهله نخست کار اشتباهی است؟ آیا اجازه دادن به دختر خود برای پوشیدن لباس یک شاهزاده خانم کار درستی است یا یک نمونه عمل به کلیشه‌های جنسیتی به شمار می‌رود؟ در دنیایی پر از پیچیدگی‌ها و تفاوت‌های جزئی، این رستوران فست فود در آگهی تبلیغاتی خود هوشمندانه بر روی این موضوع تاکید کرده که ناگت‌های مرغ جدید برگرکینگ احتمالا این نوع حس سردرگمی را تقویت خواهند نمود که انتخاب این ناگت‌های مرغ گیاهی بدون هیچ اثری از مرغ واقعی ما را گیاهخوار می‌کند یا خیر؟

ظهور پدیده گیاهیخواری، وگانیسم و لزوم اتخاذ رویکردی انعطاف پذیر در تولید مواد خوراکی، همه رستوران‌های فست فود در سرتاسر جهان را تحت فشار قرار داده تا محصولاتی تولید کنند که در عین گیاهی بودن، ظاهر و طعمی تا حد امکان نزدیک به گوشت داشته باشند. رستوران برگرکینگ در این زمینه به موفقیت‌های زیادی دست یافت و محصول فوق را راه اندازی کرد. برای نمونه می‌توان به برگر گیاهی در سال 2021 و حتی اجرای طرح آزمایش تاسیس یک رستوران با محوریت تولید غذا‌هایی بدون گوشت به مدت یک ماه در میدان «لیسستر» شهر لندن اشاره نمود.

مطالعه بیشتر: کمپین جذاب فست فود شیلا برای کودکان کار

تبلیغات جدید برگرکینگ داری لحنی خنده دار و کنایه آمیز است که به نمایش این معضل در زندگی مدرن می‌پردازد: وجود گزینه‌های متعدد هنگام انتخاب واقعا چز خوبی نیست. یک سری تبلیغات رادیویی و چاپی در حاشیه، به حمایت از این آگهی تبلیغاتی ویدئویی پرداختند.

منبع: www.famouscampaigns.com