بیشترین تبلیغات جعلی آنلاین در کدام کشورها رخ می‌دهد؟!

زمان مطالعه < 1 دقیقه2.8K۰

با توجه به افزایش فعالیت‌ها آنلاین و گسترش کسب‌و‌کارهای اینترنتی و استفاده زیاد کاربران از اینترنت، تبلیغات در این فضا نیز افزایش یافته است. همانطور که می‌دانید همیشه صنعت تبلیغات از بودجه زیادی برخوردار است و همیشه این مبلغ در حال افزایش بوده است. این موضوع در دهه‌ اخیر به سوی تبلیغات آنلاین پیش رفته است، با این حال امکان تقلبی بودن و دروغین بودن تبلیغات در فضای دیجیتال وجود دارد. بر اساس گزارش‌های منتشر شده در سال ۲۰۱۶ بیش از ۷ میلیارد دلار برای تبلیغات جعلی آنلاین هزینه شد که این رقم بسیار بالا است.

گزارش سایت استاتیستا statista مشخص کرده است که بیشترین میزان تبلیغات جعلی آنلاین مربوط به کدام کشورها است. طبق آمار بدست آمده توسط موسسه Pixalate و گزارش شبکه خبری انگلیسی Digiday UK، بیشترین تبلیغات جعلی متعلق به کشور ژاپن بوده است که ۸۰ درصد تبلیغات این کشور، سهم آگهی های تبلیغاتی جعلی است. پس از آن می‌توان به کشور برزیل و ایالات متحده آمریکا اشاره کرد که به ترتیب ۳۸ و ۳۷ درصد از تبلیغات خود را به آگهی‌های جعلی اختصاص داده‌اند.

این بررسی در نهایت به معرفی ۷ کشور برتر در این زمینه پرداخته است که در نمودار زیر مشاهده خواهید کرد:

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/wBji7

257 نوشته
مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند