تبلیغات خطوط هواپیمایی: دنیا را جور دیگر باید دید!

تبلیغات خطوط هوایی

خطوط هواپیمایی «Virgin Atlantic» در قالب یک کمپین تبلیغاتی از شما دعوت می‌کند تا دنیا را جور دیگری ببینید. این تبلیغات خطوط هواپیمایی را آژانس تبلیغاتی «Lucky Generals» برای خطوط هواپیمایی «Virgin Atlantic» راه انداخته و در آن تعریف جدیدی از واژه «سفر» را ارائه می‌دهد. شواهد و قرائن ظاهرا حکایت از آن دارند که صنعت سفر وارد برهه جدیدی شده است.

این کمپین برای تبلیغات خطوط هواپیمایی با پخش یک آگهی بازرگانی تلویزیونی 60 ثانیه ای پر از رنگ و با شکوه به کارگردانی «بن استربل» از شرکت فیلمسازی «Biscuit» راه اندازی شد. فیلم تبلیغاتی بر روی گروهی از شخصیت‌های کاریزماتیک تمرکز دارد و مسیر حرکت آن‌ها از فرودگاه تا سوار شدن در هواپیما را دنبال می‌کند. مشتریان و کادر پرواز با حس و حالی شاد و خوشحال کار خود را انجام داده و در نهایت آگهی تبلیغاتی خطوط هواپیمایی «Virgin Atlantic» تفسیری جدید از ترانه «I am what I am» ارائه داد. این ترانه و آهنگ در گذشته توسط «گلوریا کینور» و در اینجا توسط یک خواننده دیگر اجرا شد.

مطالعه بیشتر: هواپیمایی ترکیه و ستارگان فوتبال

این کمپین تبلیغاتی از فردیت غنی افراد و مشتریان خطوط هوایی حمایت خواهد کرد. این نوع پشتیبانی از سوی Virgin Atlantic بر اساس نتایج یک سری تحقیقات شکل گرفته که مسافران فکر می‌کنند کادر پرواز خطوط هواپیمایی خدمات خود را به طور یکسان به همه مشتریان ارائه داده و میان افراد با سلایق و نیاز‌های مختلف هیچ نوع تفاوتی قائل نمی‌شوند.

مطالعه بیشتر: ویترین تعاملی شرکت هواپیمایی کره ای

در ادامه یک سری تبلیغات خطوط هواپیمایی به صورت چاپی متشکل از عکس‌های زیبا و غنی از کادر پرواز مشتریان خطوط هواپیمایی Virgin Atlantic با محوریت ارائه خدمات به افراد متناسب با سلایق و نیاز‌های مختلف برگزار خواهد شد. از جمله این مشتریان می‌توان به یک تاجر معروف با اعتماد به نفس بالا می‌گوید: «من کاپیتان هواپیمای خودم هستم.». در ادامه خانواده ای را می‌بینیم که برای گذراندن تعطیلات با یکدیگر به سفر می‌روند. آن‌ها قریب به اتفاق معتقدند که کادر پرواز و به خصوص مهمانداران این خطوط هواپیمایی منحصر به فرد بوده و خدمه هیچ هواپیمایی شبیه به آن‌ها نیست. در نهایت یک مسافر دیگر نیز با مشاهده مهارت فراوان کاپیتان زن هواپیما به این نتیجه می‌رسد که انگار او برای پرواز کردن زاده شده است.

منبع: www.lbbinline.com