تبلیغات دیدنی مک دونالد و ساندویچ هایی که شوهر را به همسرش می رساند!

تبلیغات دیدنی مک دونالد

با هدف اعلام خبر راه اندازی اپلیکیشن وفاداری «MyMcDonald’s Rewards»، در تبلیغات دیدنی مک دونالد می‌بینیم که یک راننده کامیون با اندیشه رسیدن به همسرش در جاده می‌راند. حین رانندگی در جاده ای با مناظر زیبا و چشم نواز، او هر بار که برای خوردن اسنک و تنقلات توقف می‌کند، موفق به دریافت یک امتیاز از مک دونالد خواهد شد. در ادامه اجرای این طرح منجر به کسب جوایز مختلف برای وفاداران برند می‌شود.

در این آگهی تبلیغاتی شاهد یک سری عناصر دوست داشتنی و جذاب هستیم که از آن جمله می‌توان به حک نام کامیون موسوم به «Lorraine» بر روی جا کلیدی گرفته تا پخش ترانه پر شور «Coming Home» در پس زمینه با صدای «لئون بریجز» اشاره کرد. او در حالی به سوی همسرش رهسپار شده و شب و روز در جاده می‌راند که امتیاز کافی برای دریافت یک ساندویچ «مک چیکن» رایگان را به دست آورده است.

او این ساندویچ را برای همسرش به خانه می‌برد. آگهی تبلیغاتی فوق یک نمونه داستان سرایی جذاب و دوست داشتنی در راستای تبلیغ اپلیکیشن وفاداری مک دونالد به شمار می‌رود. کارگردان برای این که به فیلم جلوه ای منحصر به فرد و سینمایی با رنگ‌های غنی تر و طبیعی تر نسبت به گذشته بدهد، این آگهی تبلیغاتی را بر روی فیلم 35 میلی متری کداک چاپ کرد.

اپلیکیشن وفاداری مک دونالد یعنی «MyMcDonald’s Reward» به مشتریان اجازه می‌دهد تا به ازای هر پنی که برای خرید برگر‌ها و اسنک‌های مک دونالد خرج می‌کنند، 1 امتیاز به دست آورند. امکان کسب این امتیازات و در نتیجه دریافت جایزه از مک دونالد تنها از طریق دانلود، ثبت سفارش و کار با اپلیکیشن مربوطه وجود دارد.

موسیقی پس زمینه این تبلیغات دیدنی مک دونالد با عنوان «Coming Home» را خواننده آمریکایی، لئون بریجز، در سال 2015 اجرا کرد و در آن زمان در جایگاه هشتم فهرست پرفروش ترین آهنگ‌های انگلستان ایستاد.

منبع: adland , tvadsongs